.

.

Аполо 82-102-19 Топката Вентил 82-102-19

Аполо 82-102-19 Топката Вентил 82-102-19

DEN 220.80

Износ
Залиха

Тежина : 1,33 фунти. Димензии на производот : 5.00 х 3.00 х 3.00 инчи. Состојба : Користено-Добро. Тежина : 1,33 фунти. Димензии на производот : 5.00 х 3.00 х 3.00 инчи. Состојба : Користено-Добро. Аполо #82-102-19 3 Парче Бронзена Порта Топката Вентил.

Карактеристики

Производи во категоријата