.

.

Навој за завртки, 10 парчиња Пролетни Клипови Од Јаглероден Челик Поставете Клипови Со Топчести Пружини М6 Поставете Шестоаголен Штекер Челичен Топчест Клип За Дуп?

Навој за завртки, 10 парчиња Пролетни Клипови Од Јаглероден Челик Поставете Клипови Со Топчести Пружини М6 Поставете Шестоаголен

DEN 928.00

Износ
Залиха

Изработени од материјал од јаглероден челик, овие топчести клипови се цврсти и издржливи. Широко применливо за механички уреди, стеги, калапи, автоматски машини итн. Тие се одлични делови за обезбедување притисок и точно позиционирање. Лесен за инсталирање и удобен за употреба. Има вкупно 10 парчиња топчести клипови во еден сет што можете да ги користите за многу проекти. Карактеристики : Изработени од материјал од јаглероден челик, овие топчести клипови се цврсти и издржливи. Широко применливо за механички уреди, стеги, калапи, автоматски машини итн. Тие се одлични делови за обезбедување притисок и точно позиционирање. Лесен за инсталирање и удобен за употреба. Има вкупно 10 парчиња топчести клипови во еден сет што можете да ги користите за многу проекти. Спецификација : Материјал : Тип На Јаглероден челик : М6*8, М6*10, М6*12, М6*16, М6*20, М6*25, М6*30 (По Избор) Количина : 10 парчиња Тежина : 11г~44гр / 0,4 мл~1,6 мл (прибл.) Пакет листа : 10 * Топката Клипови.

Карактеристики

Material:
Carbon steel
Type:
M6*8, M6*10, M6*12, M6*16, M6*20, M6*25, M6*30 (Optional)
Quantity:
10pcs
Weight:
11g~44g / 0.4oz~1.6oz(approx.)
Package list:
10 * Ball Plungers :

Производи во категоријата