.

.

Joomen Цпу Рутер Машина РМ1605-375/585/725мм Топчести Завртки Линеарна Фаза Moudle Активатор Маса Комплет

Joomen Цпу Рутер Машина РМ1605-375/585/725мм Топчести Завртки Линеарна Фаза Moudle Активатор Маса Комплет

DEN 1520.00

Износ
Залиха

Челик 45# Материјал И Стврднат Случај. Дизајниран и Произведен Од Оомен доо. Висока Точност и Силна Издржливост. Прифатете Прилагодена Должина и Склопување. 3x Анти реакција RM1605 пред-endmachined топката завртка16mm дијаметар, 375/585/725mm должина 3x rm1605 топката nut3x BK12 фиксна страна крајот поддршка лежиште3x BF12 лебдеше страна крајот поддршка лежиште.

Карактеристики

Производи во категоријата