.

.

Светилка за топлина на влекачи, UVB сијалица, UVB рептил светло за лесна светлина, UVA UVB лесна светлина, водна ламба за греење на желка, држач за греење на резервоарот за

Светилка за топлина на влекачи, UVB сијалица, UVB рептил светло за лесна светлина, UVA UVB лесна светлина, водна ламба за греење

DEN 0.67

Износ
Залиха

Големина на држачот на светлината на желка : 11.8x2.3inches, должина на жица : 180 см, погоден за влекачи, водоземци, птици, пиле, риба, цицачи и сл. Get : Постојат вкупно 4 светилки (2 парчиња 25 W + 2pcs 50w), штанд за ламба за топлина 1xreptile, силен дизајн на клип за стабилност, држач за прилагодување на топлинските ламби од 360 степени со клип дизајн кој со силна стабилност. Прекинувачот е прилагодлив прекинувач, кој може да ја прилагоди осветленоста на светлината, можете да ја промените сијалицата според различни температури и различни растенија и животни. Придобивки : Симулирајте ја соларна енергија, не плашете се од изложеност на сонце и дехидрација, нема потреба да се движите во и надвор, оставете ја желката да расте во удобно опкружување. Погоден е за најразлични влекачи, басење за 2-4 часа на ден, така што процесот на раст на ползичкото милениче ја забрзува апсорпцијата на калциумот, така што миленичето за ползи може да расте здраво и да ја намали болеста. Големина на држачот на светлината на желка : 11.8x2.3inches, должина на жица : 180 см, погоден за влекачи, водоземци, птици, пиле, риба, цицачи и сл. Get : Постојат вкупно 4 светилки (2 парчиња 25 W + 2pcs 50w), штанд за ламба за топлина 1xreptile, силен дизајн на клип за стабилност, држач за прилагодување на топлинските ламби од 360 степени со клип дизајн кој со силна стабилност. Прекинувачот е прилагодлив прекинувач, кој може да ја прилагоди осветленоста на светлината, можете да ја промените сијалицата според различни температури и различни растенија и животни. Придобивки : Симулирајте ја соларна енергија, не плашете се од изложеност на сонце и дехидрација, нема потреба да се движите во и надвор, оставете ја желката да расте во удобно опкружување. Погоден е за најразлични влекачи, басење за 2-4 часа на ден, така што процесот на раст на ползичкото милениче ја забрзува апсорпцијата на калциумот, така што миленичето за ползи може да расте здраво и да ја намали болеста. Функција : 1. Големина : 11,8*2,3 инчи, погодни за влекачи, водоземци, птици, пиле, риба, цицачи и сл. 2. Отпорност на висока температура. 3. 360 степени прилагодлив држач за топлински ламби со дизајн на клип, кој со силна стабилност. 4. Можете да ја промените сијалицата според различни температури и различни растенија и животни . 5. Совршено за : водоземци, птици, пиле, риба, цицачи и сл. Големина : 11,8*2.3inches Боја : Црниот пакет вклучува : 1 x рептил за топлинска ламба штанд 4 x светилки (2pcs 25w + 2pcs 50w) Забележано : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку различна од сликите.

Карактеристики

Производи во категоријата