.

.

Кожен Клуч За Алат Ролна Пренослива Торбичка За Носење, Складирање На Работилница, Организатор На Алатки За Обработка На Дрво, Гроздобер Стил, Рачно Изработена

Кожен Клуч За Алат Ролна Пренослива Торбичка За Носење, Складирање На Работилница, Организатор На Алатки За Обработка На Дрво,

DEN 479.84

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. Оваа рачно изработена торбичка за алат за ролна од кожа е совршен додаток за хобистите или градителите да складираат алатки и да продолжат во движење. Оваа торбичка за тркалање алатки има 10 џебови и е изработена од врвна Кожа од Врвно зрно, осигурувајќи дека вашите алатки се безбедно складирани и заштитени. Без разлика дали сте ЕНТУЗИЈАСТ ЗА САМОДОВЕРБА или градител на кариера, оваа торбичка за тркалање алатки е совршена за вас!. РОЛНА СО АЛАТ СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Ролна Од Џеб Од Кожа од 8/10 : Секој џеб е широк 2 инчи со скалести џебови за да се вклопат подолги алатки.Торба за складирање алатки со 10 слотови за алатки, можете да ставите различни рачни алатки како што се драјвери, клучеви, шрафцигери, клучеви и многу повеќе. ТОРБИЧКА ЗА НАВИВАЊЕ КЛУЧ : оваа торба со алатки може да ви помогне да ги организирате вашите неуредни алатки за ваша погодност, а уредно одвоените џебови внатре можат да ви помогнат лесно и брзо да ги пронајдете алатките што ви се потребни, заштедувајќи време.Многу погодно за носење и заштеда на труд кога се навива. СОВРШЕНА ЗАШТИТА : организаторот на алатот со 10 влечкави слотови за алатки, можете да складирате различни мали и средни рачни алатки. Совршено за кога сте во движење бидејќи се тркала уредно и лесно и безбедно затворено со Кожен кабел Со Полно Зрно што се врзува со стил за тој завршен допир на благодат и стил. Одлична заштита за вашите ценети алатки. Оваа рачно изработена торбичка за алат за ролна од кожа е совршен додаток за хобистите или градителите да складираат алатки и да продолжат во движење. Оваа торбичка за тркалање алатки има 10 џебови и е изработена од врвна Кожа од Врвно зрно, осигурувајќи дека вашите алатки се безбедно складирани и заштитени. Без разлика дали сте ЕНТУЗИЈАСТ ЗА САМОДОВЕРБА или градител на кариера, оваа торбичка за тркалање алатки е совршена за вас!. РОЛНА СО АЛАТ СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Ролна Од Џеб Од Кожа од 8/10 : Секој џеб е широк 2 инчи со скалести џебови за да се вклопат подолги алатки.Торба за складирање алатки со 10 слотови за алатки, можете да ставите различни рачни алатки како што се драјвери, клучеви, шрафцигери, клучеви и многу повеќе. ТОРБИЧКА ЗА НАВИВАЊЕ КЛУЧ : оваа торба со алатки може да ви помогне да ги организирате вашите неуредни алатки за ваша погодност, а уредно одвоените џебови внатре можат да ви помогнат лесно и брзо да ги пронајдете алатките што ви се потребни, заштедувајќи време.Многу погодно за носење и заштеда на труд кога се навива. СОВРШЕНА ЗАШТИТА : организаторот на алатот со 10 влечкави слотови за алатки, можете да складирате различни мали и средни рачни алатки. Совршено за кога сте во движење бидејќи се тркала уредно и лесно и безбедно затворено со Кожен кабел Со Полно Зрно што се врзува со стил за тој завршен допир на благодат и стил. Одлична заштита за вашите ценети алатки. Рачно изработена со највисок квалитет на кожа што ќе ја најдете, имено Кожа Со Полно Зрно. Квалитетот на оваа кожа обезбедува долготраен живот и издржливост. По време и употреба, кожата ќе постигне убава и уникатна патина која ќе покаже возраст и благодат.

Карактеристики

Производи во категоријата