.

.

МОМИГО ТОРБА ЗА ПЕЛЕНИ Торба-Торби За Менување Пелени Мултифункционална Торба За Пикник За Кампување За Кампување

МОМИГО ТОРБА ЗА ПЕЛЕНИ Торба-Торби За Менување Пелени Мултифункционална Торба За Пикник За Кампување За Кампување

DEN 479.68

Износ
Залиха

Полиестер поставата. Затворање на патент. Машинско Перење. ТЕРМОИЗОЛИРАНИ ЏЕБОВИ ЗА ШИШИЊА ЗА БЕБИЊА-термоизолираниот џеб е способен за складирање на 8,5 мл. шише за бебиња. топлинската изолација ќе ве одржува ладно или топло шише на бебето со часови. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ-На целата мама чанта и требаат пространи прегради и прекрасен изглед и нашата чанта ги исполнува и двете. Внатрешните џебови ги одржуваат работите организирани. и доаѓа со подлога за менување пелени. куки за колички, долги прилагодливи ремени што го прават разноврсен избор за секојдневна употреба. Пространа, лесна, добро организирана внатрешност со патент и мултифункционална. Вклучувајќи подлога за менување пелени со водоотпорна површина НА ПЕВА за лесно чистење. СТИЛСКИ и ИЗДРЖЛИВ - Без разлика дали се работи за мама или тато надвор и околу со бебе, тие ќе се чувствуваат удобно и стилски со Торбата за пелени. Модерниот и неутрален дизајн одговара на секој стил. Полиестер поставата. Затворање на патент. Машинско Перење. ТЕРМОИЗОЛИРАНИ ЏЕБОВИ ЗА ШИШИЊА ЗА БЕБИЊА-термоизолираниот џеб е способен за складирање на 8,5 мл. шише за бебиња. топлинската изолација ќе ве одржува ладно или топло шише на бебето со часови. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ-На целата мама чанта и требаат пространи прегради и прекрасен изглед и нашата чанта ги исполнува и двете. Внатрешните џебови ги одржуваат работите организирани. и доаѓа со подлога за менување пелени. куки за колички, долги прилагодливи ремени што го прават разноврсен избор за секојдневна употреба. Пространа, лесна, добро организирана внатрешност со патент и мултифункционална. Вклучувајќи подлога за менување пелени со водоотпорна површина НА ПЕВА за лесно чистење. СТИЛСКИ и ИЗДРЖЛИВ - Без разлика дали се работи за мама или тато надвор и околу со бебе, тие ќе се чувствуваат удобно и стилски со Торбата за пелени. Модерниот и неутрален дизајн одговара на секој стил. Удобност и дизајн На Ранец Стил и убавина На Чанта Функција И складирање на торба за пелени со скриена торба за пелени повеќе не треба да се грижите за тоа како ќе ја носите вашата обична торба и торба за пелени, плус да го туркате вашето бебе наоколу во неговата количка. Сега веќе не треба да се грижите за носење повеќе кеси, бидејќи со скриената торба за пелени можете да ги комбинирате во една. Скриената Торба за Пелени има доволно простор не само за работите на вашето бебе, туку и за вашите работи. Повеќе нема да мора да се занимавате со обемноста на традиционалната торба за пелени, поради тенкиот стил и дизајнот на скриената торба за пелени. Најдобриот дел за скриената торба за пелени е тоа што е безвременска, и за разлика од традиционалните кеси за пелени што треба или да ги фрлите, подарите или продадете откако на вашето дете повеќе не му треба, бидејќи со својот стилски дизајн сепак можете да го користите дури и откако вашето дете повеќе не бара торба за пелени.

Карактеристики

Производи во категоријата