.

.

Торба За Пелени Во Боја Ранец Пингвин Божиќни Елементи Торба Торба Дневен Пакет Мултифункционални Кеси За Пелени

Торба За Пелени Во Боја Ранец Пингвин Божиќни Елементи Торба Торба Дневен Пакет Мултифункционални Кеси За Пелени

DEN 1214.40

Износ
Залиха

ГОЛЕМИНИ : 11(Л) х 7,8(В) х 15 (Ч) инчи, најдобро за држење бебешки работи и повеќето тенки предмети, дури и лаптопи, ги задоволуваат вашите потреби од дневни кружни патувања. МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од полиестер и мека ткаенина. Ранец или Чанта Со повеќе Џебови : 1 главна голема преграда со затворање на патент, 1 преден џеб со патент и 2 мали странични џебови, 4 мали слотови внатрешна страна; Прилагодливите и широки ремени за рамо нудат поддршка за грбот и удобни за носење. Персонализирани ранци за Дизајн погодни за мама да ги земе шишињата со млеко/вода, облека за бебиња,пелена за бебиња, крпа и така натаму, исто така погодни за тинејџерки, жени, шопинг, секојдневна употреба или патување надвор. Функционален и Модерен Ранец За Торби За Пелени, доволно голем за да ги собере сите основни предмети за нега на бебиња, Идеален Подарок за Туширање!. Торби За Пелени Ранци Изработени од полиестер+ткаенина , повеќестрани отпечатоци Погодни за мајка,студенти/колеџи или жени секојдневна употреба, патувања надвор доволно Големи за да соберат многу случајни предмети, бебешки работи, книги, тенки лаптопи и така натаму.

Карактеристики

Производи во категоријата