.

.

Торта Стојат Трислојни Овошје Послужавник Дневна Соба Дома Керамички Попладне Чај Закуска Торта Стојат За Дома За Чај Партија Служат Послужавник

Торта Стојат Трислојни Овошје Послужавник Дневна Соба Дома Керамички Попладне Чај Закуска Торта Стојат За Дома За Чај Партија

DEN 1086.40

Износ
Залиха

Штандот за сервирање на нивоа лесно се собира со јасни упатства и едноставно се учествува за складирање. Користете како штанд за кекси,држач за десерти или послужете за овошје и друго слатко задоволство, може да се користи на сите видови настани и забави како што се чајна забава, тушеви за бебиња, дипломирање, свадби, божиќ, денот на благодарноста или за украсување на домот. Дизајн од висока страна : обемот на плочата е малку поголем од плочата,спречувајќи ги работите да се лизгаат. Уникатен тип : Изработен Од Висококвалитетен Зајакнат Порцелан, надворешниот круг, и аголен и не крут, полн со дизајн. Убаво дизајнирана : автентичната рамка за торта е прекрасна и елегантна,ви дава на вас и на вашите гости убав начин за сервирање колачи или други десерти. Направете ја оваа европа стилска торта стојат, идеално за разни настани како што се свадба, ангажман, роденден, забава, туш за бебиња, Божиќ etc.It може да се користи на сите видови настани и забави како што се чајна забава, тушеви за бебиња, дипломирање, свадби, божиќ, денот на благодарноста или за украсување на домот.Автентичната рамка за торта е прекрасна и елегантна,ви дава на вас и на вашите гости убав начин за сервирање колачи или други десерти.Обемот на плочата е малку поголем од плочата,спречувајќи ги работите да се лизгаат.Изработен од висококвалитетен зајакнат порцелан полн со дизајн.спецификација : Материјал : порцеланска големина : 31cm Color : Црна, Бела Тежина : 5000gpacking листа : 1* Торта racksnote : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3мм.2. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на проектот.

Карактеристики

Material:
porcelain
Size:31cm:
Color:
Black , White
Weight:
5000g
Packing list:
1* Cake racks:
note:
1. Due to manual measurement, please allow 1-3mm error.:
2. Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the project. :

Производи во категоријата