.

.

АЛТРА Машки Ал0а7р6т Торин 6 Патни Чевли За Трчање

АЛТРА Машки Ал0а7р6т Торин 6 Патни Чевли За Трчање

DEN 1119.84

Износ
Залиха

Увезени. Гумен ѓон. Одете Понатаму : нашата оригинална Пена Алтра ЕГО МАКС е дизајнирана да обезбеди дополнително враќање на енергијата и одговорно, но сепак меко, удобно чувство. Турнете Се : Избалансираното Амортизирање ги става петицата и предната нога на исто растојание од земјата за да поттикне соодветна форма со мал удар во текот на вашето трчање. Добијте Удобност : Потписните Кутии За прсти На Прстите На Алтра овозможуваат ширење на прстите и поттикнуваат соодветна форма со мал удар во текот на вашето трчање. Останете Удобни : Технологијата На Стапалото На Алтра ги мапира коските и тетивите на стапалото за да го поттикне природното движење под нозете. Увезени. Гумен ѓон. Одете Понатаму : нашата оригинална Пена Алтра ЕГО МАКС е дизајнирана да обезбеди дополнително враќање на енергијата и одговорно, но сепак меко, удобно чувство. Турнете Се : Избалансираното Амортизирање ги става петицата и предната нога на исто растојание од земјата за да поттикне соодветна форма со мал удар во текот на вашето трчање. Добијте Удобност : Потписните Кутии За прсти На Прстите На Алтра овозможуваат ширење на прстите и поттикнуваат соодветна форма со мал удар во текот на вашето трчање. Останете Удобни : Технологијата На Стапалото На Алтра ги мапира коските и тетивите на стапалото за да го поттикне природното движење под нозете. Новиот Торин 6 е подготвен да работи напорно како и вие. Овој најпродаван патен чевел е опремен со нашата Пена Од среден ѓон Алтра ЕГО, подобрена конструкција на кадифен јазик и ажурирана обликувана јака за потпетици што држи чекор со милја по милја. Овој секојдневен патен чевел е направен за секој пат, секое трчање и секое растојание со Нашата Стандардна форма на Стапала дизајнирана за перформанси. Нашата Избалансирана платформа за Амортизација ги поставува петицата и предната нога на еднакво растојание од земјата, поттикнувајќи подобро усогласување, подобра форма и слетување со низок удар. нашата подобрена конструкција на јазикот и ажурираната обликувана јака за потпетици се дизајнирани за подобро вклопување за да обезбедат удобно, заклучено чувство за милја по милја. Нашата удобност во Форма на Потпис им дава на вашите стапала повеќе простор да седат природно и е дизајнирана да ги реши биолошките разлики во машките и женските стапала.

Карактеристики

Производи во категоријата