.

.

Аурефин што работи шорцеви за жени, брзи суви атлетски спортови шорцеви лесни активен тренинг салата шорцеви со поштенски џеб

Аурефин што работи шорцеви за жени, брзи суви атлетски спортови шорцеви лесни активен тренинг салата шорцеви со поштенски џеб

DEN 2.00

Износ
Залиха

100% полиестер. Увезени. Затворање на влечење. Машина за миење. Лагер : 88% најлон 12% спандекс. 【Дизајн】 : Атлетските шорцеви за жени имаат висока еластична лента за половината, тој е истегнат и удобен. Шорцевите можат да ги направат пропорциите на телото посовршени, а обликот на колкот е исто така повеќе заоблен. 【Вграден лагер】 : Шорцевите за тренингот со мазни внатрешни брифинзи обезбедуваат безбедно покритие што ви овозможува да вежбате побезбедно и слободно. Исто така, не мора да се грижите за долна облека што предизвикува триење. 【Затворање на патент】 : Постои џеб од една страна патент кој може да ја држи вашата картичка и телефон. На овој начин, можете да се фокусирате на вашиот тренинг или да трчате без да се грижите дека работите се лизгаат за време на вежбањето. 【Повод】 : женските шорцеви за трчање се совршени за секојдневни активни, салата за трчање, џогирање, пешачење, јога, вежбање, патување, велосипед, тенис, бадминтон, одбојка, фитнес, кардио или слободно време. Аурефините шорцеви се изработени од лесна, ткаенина што може да се дише, брзо сушење и ладно за допирање. Малку лабав дизајн дизајн со воздушен лагер за удобна и безбедна подвижност. Совршено е за трчање, тренингот или секојдневно носење.

Карактеристики

Производи во категоријата