.

.

Под Оклоп Унисекс - Дете Предучилишна Пренапони 3 Лизгање На Чевли За Трчање

Под Оклоп Унисекс - Дете Предучилишна Пренапони 3 Лизгање На Чевли За Трчање

DEN 0.33

Износ
Залиха

Произведено во САД или Увезено. Гумен ѓон. Мисијата Под Оклоп е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Технологијата зад Оклопи разновидниот асортиман на производи е сложена, но програмата за жнеење на придобивките е едноставна : носете Топлинска Опрема кога е топла, Ладна Кога е ладна и Ситесезонска Облека помеѓу крајностите. Од каде почнавме? Се започна со идеја да се изгради супериорна Маица. Технологијата зад Оклопи разновиден асортиман на производи за мажи, жени и млади е сложена, но програмата за жнеење на придобивките е едноставна : носете Топлинска Опрема кога е топла, Ладна Кога е ладна и Ситесезонска Облека помеѓу крајностите.

Карактеристики

Производи во категоријата