.

.

ЧИКТРИ Деца Девојки Балет Атлетик Шорти Унитард Гимнастика Танц Велосипеди Трико Со Шорцеви

ЧИКТРИ Деца Девојки Балет Атлетик Шорти Унитард Гимнастика Танц Велосипеди Трико Со Шорцеви

DEN 1.00

Износ
Залиха

65% Полиестер, 20% Спандекс, 10% Најлон, 5% Метал. Деца Девојки Трико Со Шорцеви Поставени За Танц. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Долг ракав, потсмеваат деколте трико е украсен со кристали. Затворање на задниот патент за лесно носење. Раширени В-предни шорцеви со појас, дизајн со момче. Тенок фит, убав спој. Погоден за танц, вежбање, сценски перформанси, гимнастика, натпревар итн. Комплетот Вклучува : 1 Парче Трико, 1 парче Шорцеви Состојба : Ново Со Материјал За ознаки : 65% Полиестер, 20% Спандекс, 10% Најлон, 5% Метална Ознака Бр.- /- - - - Препорачана Големина - - - - - - - - - - - Предна Должина-| - - - Градите|Половината-|Рамо|-Јака- - - - | - - - - Должина На Ракавот-|Шорцеви Половината|Колкот -6|-6 Years|19.5"/50cm|-22"/56cm-|-20.5"/52cm-|9.5"/25cm-|10"/26cm|-15.5"/40cm|-21.5-29.5"/55-74cm-|23"/59.5 cm- -8|-8 Years|-21"/54cm-|-24"/61cm-|22"/56cm|-10.5"/27cm-|11"/28cm|17"/44cm-|-22-30"/57-76cm-|24"/61.5 cm- -10-|10 Years|-22.5"/57.5 cm-|-26"/66cm-|-23.5"/60cm-|11"/29cm|-11.5"/30cm-|-18.5"/48cm|-24-32"/61-80cm-|-25.5"/65.5 цм -12-|12 Years|24"/61.5 cm|-28"/71cm-|25"/64cm|12"/31cm|-12.5"/32cm-|-20.5"/52cm|-26-34"/67-86cm-|28"/71.5 cm- -14-|14 Years|25.5"/65cm|-30"/76cm-|-26.5"/68cm-|13"/33cm|-13.5"/34cm-|22"/56cm-|-28.5-36.5"/73-92cm-|-32.5"/82.5 cm.

Карактеристики

Производи во категоријата