.

.

Hotstorm RC бандажи 1,9 метални рабни тркала за тркала поставено за 1/10 RC Crawler Car TRX4 Axial SCX10 90046 AXI03007 REDCAT GEN8

Hotstorm RC бандажи 1,9 метални рабни тркала за тркала поставено за 1/10 RC Crawler Car TRX4 Axial SCX10 90046 AXI03007 REDCAT

DEN 2.00

Износ
Залиха

Дизајн на метален Beadlock, лесен за монтирање 1,9 "гуми. Тежината на секој раб е 109g, нуди ефект на противтежа за RC. Совршено е погоден за 1/10 CROWLER CAR TRX4 AXIAL SCX10 90046 AXI03007. Дизајн на метален брада, лесен за монтирање на 1,9 "гуми. Тежината на секој раб е 109g, нуди ефект на контрабаланс за RC автомобил. Дизајн на реална скала, направете го вашиот RC автомобил да изгледа попривлечен. Пет опции за комбинација на бои, променете ги тркалата со расположението. Совршено одговара за 1/10 CROWLER CAR TRX4 AXIAL SCX10 90046 AXI03007. Карактеристики : Метален дизајн на Beadlock, лесни за монтирање 1,9 "гуми. вашето расположение. Совршено е погодно за 1/10 CROWLER CAR TRX4 AXIAL SCX10 90046 AXI03007. Спецификации : Материјал : Метална количина : 4 PCS боја : црна секоја тежина : 109g/ 3.84oz/ компјутер Надворешен дијаметар : 52мм/ 2.05 '' Внатрешен дијаметар : 45мм/ 1,77 '' Ширина : 29мм / инчен диск Хекс : 12мм / инчен список на пакети : 4 * 1,9 RC бандажи за автомобили.

Карактеристики

Производи во категоријата