.

.

ФОВИГУО Цврст Коктел Дама Лето Пеплум Мека Свадба Обична Туника Фустан Без Ракави Полиестерска Туника Без Прерамки/Цевка Удобна

ФОВИГУО Цврст Коктел Дама Лето Пеплум Мека Свадба Обична Туника Фустан Без Ракави Полиестерска Туника Без Прерамки/Цевка Удобна

DEN 3.00

Износ
Залиха

Материјал : Памук и Полиестер. ☂ Увоз : Големината е мала! ве молиме проверете ја табелата со големини на последните слики пред да нарачате!! Барем проверете ја големината на БИСТАТА!!!. ☂ Стил : Уникатен дизајн! класичен и изненадувачки крој! Право за кои сакаат секси, но не откривајќи!. Повлечете го затворањето. ☂ Карактеристики : ретро сечењето совршено ве прави повеќе женствени! совршена должина која е погодна и за стоење и за седење! Овој летен фустан е она што го баравте!. ☂ Колокација : Убава енканто фустан за жени! шик и стилски! совршен за секојдневно или датира носат! Елегантен, секси и симпатична ќе!. ☂ Пакет : 1 * Фустан . Божиќ, Денот На Вљубените, Ноќта на Вештерките, Денот На Благодарноста, роденденски подароци!. постелнина за јуниори црна работа бохо завиткајте фенер ракав црква девојки чај партија формална плажа цветни макси фустани фустани за жена џемпер жени должина на коленото слатки жени лето бела долга мајчинство миди плажа обична професионална работа завиткајте чај партија женски макси летни фустани за жени мајчинство обична куќа фустан девојки плажа џемпер миди долги памучни дами црква бањанан формални жени бели жени макси маица лен со џебови должина на чај свадба. за работа џемпер со желка бела плус големина ретро женски појаси за деверуша жена со качулка со долги ракави кратка матура на плажа зелени црни наметки и вечерни фустани за невестински туш за невеста бел фустан со едно рамо црна принцеза жени секси бодикон самовила црвена тесна свила плус големина клуб од тиква бургандија работа секојдневна секојдневна свадба долг корсет свечен коктел жлеб летни миди вампирски сарафани венчаници. бодикон една девојка простор сина свадба секси црни цветни наметки череп туника џебови црвен формален мини коктел шифон средновековен принт миди портокалова жена вечерна топка фустан породилно тело мода чипка забава плус големина бохо лето долги гледачи ракав краток исламски ретро замав печатен мрежен лист сребрен бел молив регентски свадби сплит готски бохо разлетување готски 50 ти цвет жени макси фустан за 5xl миди молив жолта бохо мини долги ракави зелена.

Карактеристики

Производи во категоријата