.

.

Шампон И Балсам Диспензерот-Полнење Шампон И Балсам Шишиња-Празен Шампон Регенератор Тело Миење Диспензерот Во Собата-Модерен Шампон Шишиња За Туш Сапун

Шампон И Балсам Диспензерот-Полнење Шампон И Балсам Шишиња-Празен Шампон Регенератор Тело Миење Диспензерот Во Собата-Модерен

DEN 223.84

Износ
Залиха

шампон и балсам диспензерот, бања сапун диспензерот во собата, туш сапун диспензерот, шампон диспензерот, полнење шампон и кондиционер шишиња, пумпа шише диспензерот,шампон и регенератор шишиња,шампон шишиња полнење со пумпа,шампон регенератор тело миење диспензерот,туш шампон диспензерот. Со модерен пресврт, овој комплет диспензери за миење на телото на регенераторот за шампон ќе го направи вашиот дом да изгледа богат, чист и уреден, како луксузен хотел. ●Голем капацитет : Комплет од 3, диспензерот за миење на телото на регенераторот за шампон секое поединечно дно на шишето : 2,95 х 2,95 инчи; висина : 9,4 инчи. Долга цевка стигнува до дното на шишето и ќе ви помогне да ја извлечете последната капка лосион, од кои ниту една нема да се истури или изгуби. (Држи 27 мл . Голем капацитет-3 (27 мл. Нашиот диспензер за шишиња со пумпа е отпорен на истекување. Забелешка - вклучуваме и 3 украсни етикети (шампон, регенератор, миење на телото) во пакувањето што можете сами да ги ставите на шишињата за да ви помогнат лесно да ги идентификувате. Идеален за модерни бањи, спални соби, кујни, патувања, хотели, плажи, базени, канцеларии, продавници, ресторани, салони, чистење на домот, забавни гости и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата