.

.

Мајтекс Силвија Печатена Завеса За Туширање Од Вештачка Свила, Виолетова, 70 х 72 Инчи

Мајтекс Силвија Печатена Завеса За Туширање Од Вештачка Свила, Виолетова, 70 х 72 Инчи

DEN 1.67

Износ
Залиха

100% Полиестер. ДИЗАЈН : Нежен дизајн на лисја на полу-проегирна вештачка свилена ткаенина со меки тонови на виолетова, сива и бела боја. ПОЛИЕСТЕРСКА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од издржлив полиестер. КОПЧЕ ДУПКА ВРВОТ : копчето дупка изградба овозможува лесно виси со различни стил туш завеса куки и прстени. ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ТУШЕВИ : Мерки 70 во. х 72 во. и одговара на просториите за туширање или када со стандардна големина. ЛЕСНА НЕГА : Завесата За Туширање Од Ткаенина Силвија може да се пере во машина за лесна нега и одржување. СТАНДАРД 100 од ОЕКО-ТЕКС сертификација ве одржува вас и вашето семејство безбедни од штетни материи [20.ХУС.23766 ХОЕНШТАЈН ХТИ]. Додадете допир на елеганција во декорот на вашата бања со Печатената Завеса За Туширање Од Вештачка Свила Мајтекс Силвија. Завесата За туширање Силвија има прекрасен графички дизајн на лисја инспириран од природата со суптилен трепет на ултра мека, лесна ткаенина од вештачка свила што дозволува светлина додека сеуште обезбедува приватност. Неговиот издржлив врв на дупката за копчиња е компатибилен со разни куки и прстени за туширање во стил. Завесата за туширање Од вештачка свила Силвија се пере во машина за лесна нега и препорачуваме спарување со облога за завеси за туширање. Има димензии 70 инчи на 72 инчи и ќе одговара на области за туширање и кади со стандардна големина. Куките не се вклучени. Додадете допир на елеганција во декорот на вашата бања со Завеса За Туширање Од Вештачка Свила Силвија. Завесата За Туширање Силвија има прекрасен графички дизајн на лисја инспириран од природата со суптилен трепет на ултра мека, лесна ткаенина од вештачка свила што дозволува светлина додека сеуште обезбедува приватност. Веднаш осветлете ја вашата бања со примамливи нијанси на виолетова, сива и бела боја. Издржливиот врв на дупката за копчиња е компатибилен со разни куки и прстени за туширање во стил. Завесата за Туширање Од Вештачка Свила Силвија се пере во машина за лесна нега и препорачуваме спарување со облога за завеси за туширање. Мери 70 инчи х 72 инчи широк и ќе одговара на области за туширање / када со стандардна големина. 1 туш завеса е вклучена по пакет. Куките не се вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата