.

.

Citian Mirror Полирана бела челик 4мм 1/2/4/7 канџи DIY дијамантска чипка заширање на шилести комплети за занаетчиски комплети за занаетчиски заби е помазна и заштеда на труд?

Citian Mirror Полирана бела челик 4мм 1/2/4/7 канџи DIY дијамантска чипка заширање на шилести комплети за занаетчиски комплети

DEN 1.33

Износ
Залиха

Направено од висококвалитетен челик, тоа е издржлива и практична алатка за занаетчиски кожен занает. Материјалот е изработен од алум челик, што е потрајно по специјалниот третман. Секој производ е секундарно полиран за да ја направи површината помазна и полесна за навлегување во кожа. Широко се користи за прецизно удирање во форма на дијаманти, тој е најдобриот избор за шиење кожа. Ние се обидуваме да го направиме најдоброто за вас, ние сме тука да ви ја дадеме најдобрата услуга со обезбедување на прифатливи добри алатки. Големина на теренот на Prong : приближно 4 mm / 0,12 инчи Боја : Сребрен материјал : Пакет со јаглероден челик вклучува : 1 prong+2 prong+4 prong+6 prong лесен за употреба : остриот измет е погоден да се пробие без напор и брзо.

Карактеристики

Производи во категоријата