.

.

Панч на Лајц Хул, 30 листови, водич со ознаки за формати, метал, опсег на стил, 50060053 - ЦЕЛАДОН ЗЕЛЕНА

Панч на Лајц Хул, 30 листови, водич со ознаки за формати, метал, опсег на стил, 50060053 - ЦЕЛАДОН ЗЕЛЕНА

DEN 3.33

Износ
Залиха

Мат полиестер. Редовно вклопување. Деколте со качулка. Манжетни и полите на ребра. Робустен метал 2 дупки во Селадон зелена боја до 30 страници (хартија од 80 GSM), за домашна или канцелариска употреба, големини на хартија (A4, A5, A6, Folio, Us-Quart) и 4 дупки за пробивање на дупки користејќи 888 позиција на Водич за водечки. со ознаки на формат обезбедува идеална усогласување на хартијата. Опис на производот Леиз Nexxt Style Two Dound Punch е метална дупка за секојдневна употреба за да се пробијат до 30 листови хартија. Доаѓа во дизајн на четкана површина и е достапен во опсег на бои : Арктикот Бело, Гарнет Црвена, Селадон Грин, Титан сина и сатенска црна боја. Робусна и сигурна има патентирана зона на зафат и ултра остри марки за значително намалување на напорите за удирање. Ознаките за јасен формат и силната лента за водичи обезбедуваат подобра усогласување на хартијата секој пат. Комплетот содржи : 1 x дупка.

Карактеристики

Производи во категоријата