.

.

Fan Creations MLS Portland Timbers Unisex Portland Timbers Tad Sign, Team Color, 6 x 12

Fan Creations MLS Portland Timbers Unisex Portland Timbers Tad Sign, Team Color, 6 x 12

DEN 0.67

Износ
Залиха

Портланд Тимберс. Тимско лого и „тато“. Знак од дрво 6x12. Портланд Тимберс. Тимско лого и „тато“. Знак од дрво 6x12. Портланд Тимберс тато потпишува со тимско лого и позадина во боја на тимот. Работи одлично со знак за декоративен тим на креда. Одлично за секоја просторија. Покажете го тимот на гордоста. Американец направи знак.

Карактеристики

Производи во категоријата