.

.

Мини USB LED ЧАСОВНИК Вентилатор Флексибилен Кул Гаџет За Лаптоп Компјутер Лаптоп Време На Екранот Издржлив Прилагодлив

Мини USB LED ЧАСОВНИК Вентилатор Флексибилен Кул Гаџет За Лаптоп Компјутер Лаптоп Време На Екранот Издржлив Прилагодлив

DEN 175.84

Износ
Залиха

Flashing LED, Уникатна форма и флексибилни. ● Погоден за лаптоп, десктоп КОМПЈУТЕР. + Мини форма за лесно носење. Безшумниот дизајн нема да ви ја наруши работата. Ве прави да се чувствувате поудобно на работа. Клучни карактеристики : • ТРЕПКАЧКА ЛЕР• Уникатна форма и флексибилна• Погодна За лаптоп, десктоп КОМПЈУТЕР• меко сечило од пена• Напојувано ОД USB порта• Мини форма за лесно носење• бесшумниот дизајн нема да ја наруши вашата работа• Прави да се чувствувате поудобно На Работа Спецификации : • Материјал : Метална легура• Должина : 40 см (прибл.) • Дијаметар на вентилаторот : 88 мм (прибл.) * Боја : Сребро• нето тежина : 60 грама.

Карактеристики

Производи во категоријата