.

.

ЈИИСУ #iV81WQ Мини Пренослив Мал Вентилатор Тивок Канцелариски Десктоп Вентилатор на Полнење

ЈИИСУ iV81WQ Мини Пренослив Мал Вентилатор Тивок Канцелариски Десктоп Вентилатор на Полнење

DEN 239.84

Износ
Залиха

АПС. Увезени. Предвремено затворање. Мини Пренослив Мал Вентилатор Тивок Вентилатор На Работната Површина На Полнење Функција На Копчето : Прво Вклучете Го Прекинувачот За Напојување На Задната Страна. Второ, Прилагодете Ја Соодветната Брзина На Вентилаторот Постојано. Допирање На Предното Копче За Вклучување (Мала Брзина Со Средна Брзина Со Голема Брзина). Конечно, Исклучете Го Прекинувачот За Напојување На Задната Страна По Употреба.Вентилаторот Е Многу Мал И Лесен За Носење. Совршен За Употреба Дома, Канцеларија, Биро Или Во Движење.3-Брзински Ултра-Тивок Дизајн : Ниско/Средно/Високо Ниво На Брзина. Дизајнот Со Три Брзини Ви Овозможува Да Имате Повеќе Избори Во Различни. Температурни Средини. Со Тивка Конструкција, Овој Usb Десктоп Вентилатор Е Дизајниран Да Биде Ултра Тивок Додека Обезбедува Висок Проток На Воздух. Најдобро Е Да Работите Или Да Спиете Со Вас. Те Вознемирувам.Вградена Батерија со Голем Капацитет од 1200 mah (3 Часа Целосно Полнење), Која се Полни Преку Usb Кабел, Компатибилна со Компјутери, Лаптопи, Енергетски Банки, Ѕидни Полначи и Која било друга. Usb-От Извори На Енергија.Рачна моќност на производот : 1,2 Wproduct Големина : Дијаметар 8,5 См; Должина 16,5 Cmbattery Капацитет : 600mahcharging Метод : Усб Моќност Интерфејс Прилагодување На Брзината На Ветерот : Три Брзини. АПС. Увезени. Предвремено затворање. Мини Пренослив Мал Вентилатор Тивок Вентилатор На Работната Површина На Полнење Функција На Копчето : Прво Вклучете Го Прекинувачот За Напојување На Задната Страна. Второ, Прилагодете Ја Соодветната Брзина На Вентилаторот Постојано. Допирање На Предното Копче За Вклучување (Мала Брзина Со Средна Брзина Со Голема Брзина). Конечно, Исклучете Го Прекинувачот За Напојување На Задната Страна По Употреба.Вентилаторот Е Многу Мал И Лесен За Носење. Совршен За Употреба Дома, Канцеларија, Биро Или Во Движење.3-Брзински Ултра-Тивок Дизајн : Ниско/Средно/Високо Ниво На Брзина. Дизајнот Со Три Брзини Ви Овозможува Да Имате Повеќе Избори Во Различни. Температурни Средини. Со Тивка Конструкција, Овој Usb Десктоп Вентилатор Е Дизајниран Да Биде Ултра Тивок Додека Обезбедува Висок Проток На Воздух. Најдобро Е Да Работите Или Да Спиете Со Вас. Те Вознемирувам.Вградена Батерија со Голем Капацитет од 1200 mah (3 Часа Целосно Полнење), Која се Полни Преку Usb Кабел, Компатибилна со Компјутери, Лаптопи, Енергетски Банки, Ѕидни Полначи и Која било друга. Usb-От Извори На Енергија.Рачна моќност на производот : 1,2 Wproduct Големина : Дијаметар 8,5 См; Должина 16,5 Cmbattery Капацитет : 600mahcharging Метод : Усб Моќност Интерфејс Прилагодување На Брзината На Ветерот : Три Брзини. #Iv81wq Мини Преносни Мали Вентилатор Тивка Полнење Канцеларија Десктоп Вентилатор.

Карактеристики

Производи во категоријата