.

.

Мали Usb Биро Навивачи, LED Моќ Дисплеј USB Преносни Вентилатор 2 НИВО LED 5 Ножеви За Дома

Мали Usb Биро Навивачи, LED Моќ Дисплеј USB Преносни Вентилатор 2 НИВО LED 5 Ножеви За Дома

DEN 1436.80

Износ
Залиха

5000m Ah Батерија : USB преносливиот вентилатор има вградена батерија со голем капацитет од 5000m Ah, која може да работи 4-11 часа по целосно полнење, погодна за канцелариска, домашна и надвор од домашна употреба. Тивок Мотор : вентилаторот на бирото за полнење прифаќа надградена верзија на тивок мотор, најнова технологија за напојување, моторот работи тивко и стабилно, ултра тивко и без бучава и обезбедува континуиран ветер. 2 Нивоа ПРЕДВОДЕНИ Светла : малите вентилатори на бирото доаѓаат со 2 нивоа ПРИТИСКАЧКИ LED светла, како и дизајн на кука, што ви овозможува да имате и светла и висечки вентилатор во темна средина, што е погодно за да не зафаќате простор и лесен за носење. Лесно за : вентилаторот за биро за полнење може лесно да го отстрани предниот капак на сечилата на вентилаторот, вграден оптимизиран чип ЗА ПХБ, може да обезбеди заштита од полнење и празнење, заштита од температура итн. LED Дисплеј За Напојување : usb малите вентилатори на бирото лесно можат да ја проверат моќноста на батеријата со LED дисплејот за напојување и има брзина на ротирачки вентилатор за да ви овозможи повеќе избори во различни температурни средини. Функција : . 2 Нивоа ПРЕДВОДЕНИ Светла : малите вентилатори на бирото доаѓаат со 2 нивоа ПРИТИСКАЧКИ LED светла, како и дизајн на кука, што ви овозможува да имате и светла и висечки вентилатор во темна средина, што е погодно за да не зафаќате простор и лесен за носење.2. 5000m Ah Батерија : USB преносливиот вентилатор има вградена батерија со голем капацитет од 5000m Ah, која може да работи 4-11 часа по целосно полнење, погодна за канцелариска, домашна и надвор од домашна употреба.3. Тивок Мотор : вентилаторот на бирото за полнење прифаќа надградена верзија на тивок мотор, најнова технологија за напојување, моторот работи тивко и стабилно, ултра тивко и без бучава и обезбедува континуиран ветер.4. LED Дисплеј За Напојување : usb малите вентилатори на бирото лесно можат да ја проверат моќноста на батеријата со LED дисплејот за напојување и има брзина на ротирачки вентилатор за да ви овозможи повеќе избори во различни температурни средини.5. Лесно за : вентилаторот за биро за полнење може лесно да го отстрани предниот капак на сечилата на вентилаторот, вграден оптимизиран чип ЗА ПХБ, може да обезбеди заштита од полнење и празнење, заштита од температура итн.Спецификација : Тип На Ставка : USB Мали Биро Fans Material : ABS, Pppproduct Големина : Прибл. 205 х 109 х 227мм / 8. x 4.3 x 8.9 детски Сечила : 5 Сечила (Дијаметар 170mm)Влез : 5 V / 1аутпут : 5 V/1 максимална Моќност : 4wled Ниво : 2 Нивоа Интерфејс За Полнење : Тип CBuilt Во Батерија : Модел На Литиум јонска Батерија : 18650batery Капацитет : 5000mahpackage Листа : x USB Мали Биро Навивачи x USB Кабел За Полнење.

Карактеристики

Item Type:
USB Small Desk Fans
Material:
ABS,PP
Product Size:
Approx. 205 x 109 x 227mm / 8. x 4.3 x 8.9in
Fan Blades:
5 Blades (Diameter 170mm)
Input:
5V / 1A
Output:
5V/1A
Maximum Power:
4W
LED Level:
2 Levels
Charging Interface:
Type C
Built in Battery:
Lithium ion Battery
Battery Model:
18650
Battery Capacity:
5000mAh
Package List:
x USB Small Desk Fans x USB Charging Cable:

Производи во категоријата