.

.

SEGGZIZE Флеш Диск за iPhone,64gb Фото Стап,3 во 1 iPhone Флеш Диск Меморија Стап за iPhone, Андроид Телефон, КОМПЈУТЕР, Mac, Таблет

SEGGZIZE Флеш Диск за iPhone,64gb Фото Стап,3 во 1 iPhone Флеш Диск Меморија Стап за iPhone, Андроид Телефон, КОМПЈУТЕР, Mac,

DEN 244.00

Износ
Залиха

●Издржлив И Пренослив Дизајн со 12-Месечна Гаранција● Нашиот seggzize flash drive за iphone е изработен од издржлива алуминиумска легура за луксузен изглед и цврста заштита. Ајде да ослободиме повеќе простор за вашиот телефон. €Практично Складирање И Резервна Копија Насекаде Кога патувате, снимајте прекрасни пејзажи и чувајте ги НА SEGGZIZE 64gb флеш-уред за iphone да уживате во вашата омилена музика и филмови без Wi-Fi или интернет. ●Приклучете И Репродуцирајте Погодност без Преземање Апликации Дали Сте уморни од тоа да преземате апликации за секој iphone usb флеш-уред што го користите? Со Нашите три-Во-Едно мулти-Интерфејс iphone флеш диск фото стап, едноставно приклучете фото стап omni за iphone во вашиот iphone/ipad и пристап до вашите датотеки со апликацијата Датотеки - не е потребна апликација преземања! Чувајте ги вашите фотографии, видеа и датотеки и лесно споделете ги со семејството и пријателите или објавете ги на социјалните мрежи. €Пренос На Податоци со голема Брзина помеѓу Уредите со Флеш-Уред за i Phone ® СО USB 3,0 брзини од 10-30 mb/s запишување и 15-60 mb / s читање, можете брзо и лесно да пренесувате големи количини на податоци помеѓу различни уреди без никакво заостанување или одложување, заштедувајќи ви време и зголемувајќи ја ефикасноста. Плус, со 12-месечна гаранција, нашиот професионален тим по продажбата е секогаш подготвен да ви помогне со какви било проблеми. Плус, со 12-месечна гаранција, нашиот професионален тим по продажбата е секогаш подготвен да ви помогне со какви било проблеми. €Пренос На Податоци со голема Брзина помеѓу Уредите со Флеш-Уред за i Phone ® СО USB 3,0 брзини од 10-30 mb/s запишување и 15-60 mb / s читање, можете брзо и лесно да пренесувате големи количини на податоци помеѓу различни уреди без никакво заостанување или одложување, заштедувајќи ви време и зголемувајќи ја ефикасноста. €Проширување На Складирање ЗА 1os, Тип-C, И USB Уреди од IPHONE USB Флеш Драјв● Загрижени за ограничено складирање на телефонот и мора да користат кабли за податоци или скапи услуги за складирање облак? SEGGZIZE 64gb флеш диск за iphone има три интерфејси-iphone порта, Тип-C, И USB-што го прави компатибилен со ios 13 и погоре, Тип-C уреди, и компјутери, таблети, И Macs. Ајде да ослободиме повеќе простор за вашиот телефон. SEGGZIZE iphone меморија компактната големина и дизајнот на slide-out со дупка за приврзок за клучеви го олеснуваат носењето со вас каде и да одите. €Практично Складирање И Резервна Копија Насекаде Кога патувате, снимајте прекрасни пејзажи и чувајте ги НА SEGGZIZE 64gb флеш-уред за iphone да уживате во вашата омилена музика и филмови без Wi-Fi или интернет.

Карактеристики

Производи во категоријата