.

.

Флеш Меморија Стап 128мб Клип НА Приврзок ЗА Клучеви USB Флеш Диск Пенкало Погон На Палецот Виолетова

Флеш Меморија Стап 128мб Клип НА Приврзок ЗА Клучеви USB Флеш Диск Пенкало Погон На Палецот Виолетова

DEN 1.33

Износ
Залиха

?Капацитет ОД 128 МБ. СИТЕ USB флеш дискови се тестираат пред пратката за да бидете сигурни дека вистинскиот капацитет. ?Мат темно виолетова боја, компактен дизајн од тули, убава и уредна, горна дупка за синџирот на клучеви, можете да го ставите флеш-уредот во џеб или каде било. ?Достапни во движење и може да се пристапи од било кој уред СО USB слот. Нема потреба од инсталирање на било кој софтвер. Не е потребно надворешно напојување, USB автобус-напојува. Лесен за читање и читање со голема брзина. ?Поддршка USB верзија 2.0 и 1.0; Компатибилен Со WINDOWS 7/8/10/Виста/2000/XP/ME/NT Linux И MAC OS; Се Применува На Компјутер/Лаптоп/Тв/Тв Кутија/Автомобил Медиа Плеер и сл. ?Сигурен перформанси со 5 Години Гаранција. ?Капацитет ОД 128 МБ. СИТЕ USB флеш дискови се тестираат пред пратката за да бидете сигурни дека вистинскиот капацитет. ?Мат темно виолетова боја, компактен дизајн од тули, убава и уредна, горна дупка за синџирот на клучеви, можете да го ставите флеш-уредот во џеб или каде било. ?Достапни во движење и може да се пристапи од било кој уред СО USB слот. Нема потреба од инсталирање на било кој софтвер. Не е потребно надворешно напојување, USB автобус-напојува. Лесен за читање и читање со голема брзина. ?Поддршка USB верзија 2.0 и 1.0; Компатибилен Со WINDOWS 7/8/10/Виста/2000/XP/ME/NT Linux И MAC OS; Се Применува На Компјутер/Лаптоп/Тв/Тв Кутија/Автомобил Медиа Плеер и сл. ?Сигурен перформанси со 5 Години Гаранција. Вистински Капацитет,?Бренд?Ново,?Високо?Квалитет.?Суперпапа?Брзиот ПРЕНОС НА податоци НА USB flash drive ви овозможува да ги зачувате сите ваши важни документи, слики, видеа, софтвер, упатства за употреба?и / или на??пренос на податоци помеѓу различни уреди и машини?за?училиште, бизнис или секојдневна употреба.?Бидејќи датотечниот систем на различен формат треба да зазема различен почетен простор?, т. е. : ?128МБ?е за?120мб Суров Капацитет.?Ова е разликата во пресметката помеѓу производителот и ВАШИОТ КОМПЈУТЕР. Ве молиме пребарајте "капацитет на флеш-уредот" за да добиете повеќе информации.

Карактеристики

Производи во категоријата