.

.

SOLUSTRE 1PC USB Конвертор Компјутерски Адаптери За Лаптопи Мрежна Кабелска Докинг Станица USB Интернет Адаптер Usb Адаптер Мрежни Картички КОНВЕРТОР USB C Адаптер USB Докинг С

SOLUSTRE 1PC USB Конвертор Компјутерски Адаптери За Лаптопи Мрежна Кабелска Докинг Станица USB Интернет Адаптер Usb Адаптер

DEN 158.24

Износ
Залиха

ТИП МРЕЖА КАБЕЛ ДОКИНГ СТАНИЦА ПРЕНОСНИ USB-ПОРТ КОНВЕРТОР ПРИСТАНИШТЕ користи мултифункционален интерфејс проширување за да се задоволат вашите потреби интерфејс проширување. МУЛТИ-ПОРТ УСБ ЦЕНТАР една работа мулти- , вториот пренос на датотеки. КОМПЈУТЕРСКИ КОНВЕРТОР користи материјал од алуминиумска легура, отпорен на абење, не е лесен за деформација. Компјутерски ЦЕНТАР Поддржува различни модели на лаптопи со USB тип - интерфејс. ТИП-ЦЕНТАР изработен е од материјали за издржливост. Пакет Листа 1 х Мрежа кабел докинг Станица Карактеристики-Систем : Компатибилен За Win7/8/10/ /i OS диск слободен Компјутерски Конвертор. - Излезна Порта : USB мрежни картички +3 USB Тип на продолжување-USB Центар. - Една работа повеќенаменски, ВТОР УСБ-центри за пренос на датотеки. - Влезна Порта : USB 3 Тип-Ц Центар. - Компактен и пренослив, без товар за излегување, поудобно за излегување на работа, погоден за Деловно патување - Центар. - Мрежна Порта : USB 100 MB мрежна ПОРТА USB Центар. - Боја : сребрен Компјутерски Центар - пренос на мрежен кабел Од типот Ц, повеќе не толерира Центар за Кабел за Безжична мрежа. - Материјал : Алуминиумска Легура И Абс Тип - Ц УСБ Центар-Должина На Кабел : Околу 20см Докинг Станица-изработена е од материјали за Издржливост Тип-Ц Адаптер. - Компатибилен со повеќе системи, нема потреба да возите УСБ-Адаптер. - Големина : Околу 20, 00Х3, 00Х2, 00см/7, 86Х1, 18х0 ТИП-Ц УСБ Центар.Информации за стокитип-Ц Адаптер тоа е еден од најдобрите избори за вас.компјутерски кабелски адаптери дали сте во потрага за професионален, но сепак компјутерски тип-Ц центар? Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка која може да изврши повеќе работни места? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот професионален центар тип-Ц мора да ги задоволи вашите потреби.

Карактеристики

Производи во категоријата