.

.

SOLUSTRE 3pcs 7 Држач C Компјутер Да Напишете Експанзија Со Центар Во-За Тип-Про Xps Уреди Читач Лаптоп Видео Компатибилен Повеќе Алуминиум Излез Додатоци Мм Мултипорт-Во-П?

SOLUSTRE 3pcs 7 Држач C Компјутер Да Напишете Експанзија Со Центар Во-За Тип-Про Xps Уреди Читач Лаптоп Видео Компатибилен Повеќе

DEN 3.00

Износ
Залиха

Мултифункционален Центар : мултифункционална докинг станица 7-во-1, решете го единствениот проблем на вашиот лаптоп интерфејс. УСБ Центар со повеќе Порти : површина На процесот На Анодна оксидација, формирајќи цврст заштитен слој на површината, отпорен на абење и анти-. Адаптер за Центар 7-во-1 : мултифункционална докинг станица 7-во-1, решете го единствениот проблем на вашиот лаптоп интерфејс. Адаптери за Пренос на експанзија : Снабдување дополнителни порти за вашиот лаптоп, решавање на проблемот со недостигот на порти. Порта за Полнење На адаптерот за напојување : таа е погодна за телефон, лаптоп, таблет и.

Карактеристики

Производи во категоријата