.

.

Bestch USB Кабел За Синхронизација На Податоци Кабел Олово За MEDIASONIC HF2-SU2S2 3.5 Црна USB2. 0 Esata Pro Кутија За Беј Комплет Хард Диск HDD

Bestch USB Кабел За Синхронизација На Податоци Кабел Олово За MEDIASONIC HF2-SU2S2 3.5 Црна USB2. 0 Esata Pro Кутија За Беј

DEN 2.67

Износ
Залиха

✎Светски Влез✎ : Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, стабилен излез. Автоматско исклучување на преоптоварување, прекин на напон, автоматско термичко исклучување, заштита од краток спој. ✎Конзистентност На напон✎ : Нема флуктуации на напонот при вклучување, при пренос, примање или при исклучување. Тоа ќе ги заштити вашите електронски производи од уништување. ✎ 2-Годишна Гаранција✎ : ние ќе обезбедиме 2 година гаранција на производителот и 30 дена враќање-ти го чуваме грбот!. Bestch USB Кабел За Синхронизација На Податоци Кабел Олово За MEDIASONIC HF2-SU2 S2 3.5 Црна USB2. 0 Esata Pro Кутија за Беј Комплет Хард Диск HDD. Спецификации на производот : ● Тип На Приклучок : американски prong ® Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 VAC Ширум Светот Користете Го Опсегот На Влезна Фреквенција : 50-60 Hz Љубезно Забелешка : } оваа ставка е адаптер за замена на електрична енергија, А не Оригинален/Вистински. Ве молиме да бидете љубезно информирани дека вкупната моќност на уредот не треба да ја надминува максималната моќност (прикажана на етикетата на адаптерот) на овој адаптер и предлагаме да се де-оценува 10% -20% кога се користи за да се спречат Предупредувања За прегревање : ● не отворајте или менувајте го кабелот за напојување / кабел за напојување/ кабел за напојување.ќе ја поништи гаранцијата.

Карактеристики

Производи во категоријата