.

.

Chysp Type-C центар до HDMI-компатибилен адаптер 4K 3 USB C Hub со TF Security Digital Reader Slot за MacBook Pro

Chysp Type-C центар до HDMI-компатибилен адаптер 4K 3 USB C Hub со TF Security Digital Reader Slot за MacBook Pro

DEN 2.00

Износ
Залиха

Материјал : Алуминиум + пластика. Поддршка tf*1/безбедносна дигитална*1 картичка за читање-пишување. USB 3.0*1 Порта Синхрона стапка на пренос на податоци до 5 Gbps. USB 2.0*2 Порта Синхрона стапка на трансфер на податоци до 480 Mbps. HDM1*1 Резолуција на излез на портата до висока дефиниција 4 K*2 K (3840*2160). Материјал : Алуминиум + пластика. Поддршка tf*1/безбедносна дигитална*1 картичка за читање-пишување. USB 3.0*1 Порта Синхрона стапка на пренос на податоци до 5 Gbps. USB 2.0*2 Порта Синхрона стапка на трансфер на податоци до 480 Mbps. HDM1*1 Резолуција на излез на портата до висока дефиниција 4 K*2 K (3840*2160). Материјал : Алуминиум + Пластика во врска со врската со интерфејс од типот Ц, го поддржува интерфејсот за видео излез на типот на Chigh-Definition, кој може да го прошири и огледало екранот на мобилниот телефон и компјутерот до уредите за видео приказ како проекција и ТВ со висока дефиниција, како и ТВ, како и ТВ бидејќи надворешното увид може да се поврзе со USB3.0 за да се реши новиот компјутер IT Support F/Security Digital Card Reading и пишување заради проблемот со кој Themobile телефонот има само една C порта и не може да се поврзе со повеќе уреди. , Домашна аудио и видео-ентрирање, мобилни игри, надворешна продолжена тастатура, глувче, TF/безбедносна дигитална картичка за читање и пишување. 30 Hz1 * Слот за безбедносна дигитална картичка1 * TF картичка Slot1 * PD полнење Порнота : 1. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење.2. Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Погледнете го вистинскиот производ. Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики

Производи во категоријата