.

.

Хемотон Гумен 6 парчиња Нерѓосувачки Челик Метал Скара Шпатула Издржливост Скара Шпатула Стругалка Решетка Тепањаки Стек Тарнер Рамен Скара Решетка Додатоци Пост

Хемотон Гумен 6 парчиња Нерѓосувачки Челик Метал Скара Шпатула Издржливост Скара Шпатула Стругалка Решетка Тепањаки Стек Тарнер

DEN 411.52

Износ
Залиха

шпатула За скара Усвоена од премиум материјал, таа е и издржлива и практична. гридл шпатула Задолжителна опрема за скара која трае цел живот. лопата тепањаки Погодна За кујна, пикник, ресторан итн. стругалка за шпатула за кампување тие се лесни и лесни за носење. шпатула За скара Опремена со долга рачка, лесна и безбедна за употреба. шпатула За скара Усвоена од премиум материјал, таа е и издржлива и практична. гридл шпатула Задолжителна опрема за скара која трае цел живот. лопата тепањаки Погодна За кујна, пикник, ресторан итн. стругалка за шпатула за кампување тие се лесни и лесни за носење. шпатула За скара Опремена со долга рачка, лесна и безбедна за употреба. Опис 6 парчиња Нерѓосувачки Челик Метал Скара Шпатула Издржливост Скара Шпатула Стругалка Решетка Тепањаки Стек Стек Тарнер Рамен Врв Скара Решетка Додатоци Setfearts-Боја : Сребро.- Материјал : нерѓосувачки челик, пластика.- Големина На пакување : Околу 40х12х4см/15, 75х4, 72х1, 57инч.Пакет Вклучувајќи 6 скара лопата.

Карактеристики

Производи во категоријата