.

.

Хемотон 500 парчиња Алуминиумска Фолија Пакување Храна Хартија Алуминиумска Фолија Чоколадни Обвивки За Бонбони Квадратни Слатки Обвивки Од Хартиена Фолија За Сам

Хемотон 500 парчиња Алуминиумска Фолија Пакување Храна Хартија Алуминиумска Фолија Чоколадни Обвивки За Бонбони Квадратни Слатки

DEN 193.44

Износ
Залиха

500 парчиња Алуминиумска Фолија Хартија Златна Фолија Хартија За Завиткување Хартија Подарок Хартија За Пакување Храна За Пакување чоколадо (9х9см). Овој производ е изработен од премиум материјал, безбеден, издржлив, практичен за долготрајна употреба. Совршен за чоколади, бонбони и многу повеќе. Хартија За Завиткување Квадратни Слатки Лижавче Хартија Храна Бонбони Калај Фолија Обвивка. Фолија Бонбони Обвивки Пренослив Практичен Подарок Пакување Хартија Алуминиумска Фолија Хартија За Пакување Хартија За Домашна Забава. Бонбони Хартија За Завиткување. Опис Фолија Бонбони Обвивки Пренослив Практичен Подарок Пакување Хартија Алуминиумска Фолија Хартија За Пакување Хартија За Домашна Забавакарактеристики-Боја : Злато/ - Материјал : Алуминиумска Фолија./ - Големина : околу 9*9см фолија хартија за бонбони фолија бонбони обвивки хартија за завиткување хартија од фолија хартија за завиткување од алуминиумска фолија пакување хартија за пакување подароци, Вклучувајќи 500 х фолија хартија.

Карактеристики

Производи во категоријата