.

.

Вакауто Ткиво Диспензерот Автомобил Ткиво Носителот Патување За Еднократна Употреба Лицето Ткива Диспензерот Камион Возило Хартија Крпа Кутија Ткиво Случај Покр

Вакауто Ткиво Диспензерот Автомобил Ткиво Носителот Патување За Еднократна Употреба Лицето Ткива Диспензерот Камион Возило Хартија

DEN 1.33

Износ
Залиха

Кутијата за ткиво е добро изработена, цврста и совршено завршена за да го надополни вашиот декор. Кутијата за ткиво е изработена од еколошки материјал, лесна за чистење, без мирис. Со фина изработка, не е лесна за носење и кинење, многу практична во употреба. Лесен и пренослив,лесен за движење и стоење на рамна површина. Може да се применат широк спектар на употреба, дом и возило. Опис дали барате прифатлива, но сепак практична кутија за складирање хартија за вашиот автомобил? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашата кутија за ткиво, изработена од алуминиумска легура и материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, мора да ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики-Боја : Бело црвено-Материјал : алуминиумска легура, Абс-Големина : Околу 15, 00Х6, 90Х6, 90см/5, 89Х2, 71Х2, 71 инчи-кутијата за ткиво е изработена од еколошки материјал, лесна за чистење, без мирис. - Со фина изработка, не е лесна за носење и кинење, многу практична во употреба.- Лесен и пренослив,лесен за движење и стоење на рамна површина.- Кутијата за ткиво е добро изработена, цврста и совршено завршена за да го надополни вашиот декор.- Може да се применат широк спектар на употреба, дом и возило.- Боја : Бела.- Големина : 15Х6, 9Х6, 9СМ.Пакет, Вклучувајќи 1 x возило монтирани ткиво кутија.

Карактеристики

Производи во категоријата