.

.

Ксијахиум Згуснувач За Сјај За Усни Бисерна Нелеплива Чаша Сирена Џис Сјај За Усни Глазура За Усни Дами Кармин Водоотпорен 2,5 мл Усна Подебел

Ксијахиум Згуснувач За Сјај За Усни Бисерна Нелеплива Чаша Сирена Џис Сјај За Усни Глазура За Усни Дами Кармин Водоотпорен 2,5

DEN 68.64

Износ
Залиха

`+ЗАДОВОЛНИ ВЕТИ дека-Секој Проблем со Нашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Прво И Ние ќе Ви Одговориме Со Најдобро Решение Во Рок Од 24 Часа. Направете Ги Вашите Усни Супер Привлечни И Бакнувачки Со Користење На Нашата Разновидност На Сјаеви За Усни. Мирисот Е Апсолутно Хипнотизирачки И Вкусен Што Ги Прави Вашите Усни Попривлечни. Затемнет Сјај За Усни : Додава Инстант Сјај Со Боја Благодарение На Овој Прекрасен Затемнет Сјај За Усни. Текстурата На Сјајот За Усни Е Фина И Свиленкаста, Лесна За Нанесување И Лесна За Боење. Водоотпорна и Долготрајна, Така Што Вашата Шминка За Усни Трае Без Оштетување. Погодно е Да се Купи Како Лична Употреба Или Како Роденденски Подарок На Пријателите или На Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели или Како Подарок На Денот на Благодарноста,Божиќ и Други Фестивали. Згуснувач За Сјај За Усни Бисерна Нелеплива Чаша Сирена Џис Сјај За Усни Глазура За Усни Дами Кармин Водоотпорен 2,5 мл Усна Полна Бисерна нелеплива чаша сирена џис сјај за усни глазура за усни дами кармин водоотпорен Материјал : Пластична Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 30гр големина на Пакетот : 12х1, 5х1, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Карактеристики

Производи во категоријата