.

.

Лрис Постелнина Океан Утешител Сет Плажа Тематските Постелнина Сет Теал Крајбрежните Природата Тема Шема Океан Плажа Утешител Кралицата Во Собата За Момчиња Дево

Лрис Постелнина Океан Утешител Сет Плажа Тематските Постелнина Сет Теал Крајбрежните Природата Тема Шема Океан Плажа Утешител

DEN 2.67

Износ
Залиха

100% Микрофибер. ®ГОЛЕМИНА : Комплетот За Утешител На Кралот вклучува : 1 утешител мери 90*104 инчи и 2 куќишта за перници со димензии 20*35 инчи. €ПРЕМИУМ ПОЛНЕЊЕ q : целото парче Микрофибер Полнење со тесни стилски шевови спречува собирање или поместување на полнењето. Утешителот е мек и лесен. Тоа нема да изврши надолен притисок врз вашето тело. Оваа мека и дише ткаенина е добра за удобен ноќен сон. ®ТКАЕНИНА : 100% четкана надворешна ткаенина од микрофибер со ултра меко внатрешно полнење од микрофибер.Ултра мека, мазна и симпатична за вашата кожа. ●ЛЕСЕН за НЕГА : Машина измиена во ладна вода на нежен/нежен циклус со слични бои. Не избелувајте. Пеглајте на тивок оган кога е потребно!!!! Топли Совети : Поради тоа што треба да се спакува на мало пакување, може да се работи за некои брчки кога ќе го примите. Можете да го ставите во фен на тивок оган за да помогнете да ги земете брчките и ќе излезете меки. €Гаранција За задоволство : ви посакуваме да се чувствувате безбедно со вашето купување. И ние ќе застанеме зад нашиот производ со тоа што ќе ви понудиме 100% гаранција за враќање на парите, доколку не сте задоволни или имате сомнежи. Quisise Quackage Вклучува (Комплет Утешител Со Двојна Големина Само 1 Навлака За Перница). Двојна Големина 2 парчиња : 1x Утешител : 68 x 86 инчи/173 x 218 cm 1x Навлака за Перница : 20 x 30 инчи/50 x 75 см Целосна Големина 3pcs : 1x Утешител : 79 x 90 инчи/200 x 230 см 2x Навлаки за Перници : 20 x 30 инчи/50 x 75 См Кралица Големина 3pcs : 1x Утешител : 90 x 90 инчи/228 x 228 Cm 2x навлаки за перници : 20 x 30 инчи/50 x 75 cm Кралска Големина 3pcs : 1x утешител : 102x90 Инчи/228 x 260 Cm 2xpillowcases : 20 x 35 инчи/50 x 90 См} Материјал} ткаенината е изработена од 100% микрофибер.Полнењето на утешителот е 100% полиестер. Исклучително мекиот материјал ве одржува топло и пријатно за сите сезони. €Дизајн_ Карактеристики атрактивни шеми на крајбрежниот морски живот За Декор За Постелнина, бојата на утешителот Со Тематика На Плажа ќе биде многу униформа и природна, без да избледи € Карактеристики Quofforter е меки и лесен. Тоа нема да изврши надолен притисок врз вашето тело. Оваа мека и дише ткаенина е добра за удобен ноќен сон. ●Лесна Нега+машинско перење во ладна вода, нежен циклус, сушење на ниско или суво природно, не избелувајте. ●Топли Совети●Поради тоа што треба да се спакува на мала кутија, може да се работи за некои брчки кога ќе ја примите. Можете да го ставите во фен на тивок оган за да помогнете да ги земете брчките И ќе излезете Меки Известување : 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да го нарачате комплетот за утешител. 2.Вистинската боја може да варира од бојата на вашиот екран поради ограничувањата на бојата на мониторот.

Карактеристики

Производи во категоријата