.

.

Еди Бауер - Кралот Ватенка Сет, Реверзибилна Памучна Постелнина Со Соодветни Шамови, Лесен Домашен Декор За Сите Сезони

Еди Бауер - Кралот Ватенка Сет, Реверзибилна Памучна Постелнина Со Соодветни Шамови, Лесен Домашен Декор За Сите Сезони

DEN 1663.84

Износ
Залиха

100% памук. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од 100% Памук; природен, дише и ладен на допир. ВКЛУЧЕНИ : 3 ПАРЧЕ СЕТ-Ватенка И Две Кралот Шамс. КАРАКТЕРИСТИКИ : лесен, но топол, идеален за употреба во текот на целата година; Претходно измиен за дополнителна мекост. ДИМЕНЗИИ : Кралски Јорган-96"Л х 104" В, Крал Шамс-21"Л х 37" В. НЕГА : Лесна нега : машина за перење. Инспириран Од Американскиот запад, јорганот Еди Бауер ароухед содржи иконски мотиви од југозападен триаголник во јаглен, отпечатени на слонова коска. Обратна карактеристики модерен јаглен пинстрип. Направен од 100% памук и претходно измиен, комплетот за јорган дише, издржлив и мек. Исполнети со мешавина од 80% памук и 20% полиестер, јорганите Еди Бауер се лесни, но топли. Шамс се вклучени за заокружување на ансамблот. (еден измамник вклучен со двојна големина.) заоблените агли и уникатниот дијамантски ватенка се деталите што би ги очекувале Од Еди Бауер. Спакувани смислено без пластика. Машина за перење за лесна нега. Достапни во повеќе бои, други бои се продаваат одделно.

Карактеристики

Производи во категоријата