.

.

Бафало Печатење род Тиркизна, Портокалова, Црна На Сива 3 Парче Ватенка Сет Големина Кралица

Бафало Печатење род Тиркизна, Портокалова, Црна На Сива 3 Парче Ватенка Сет Големина Кралица

DEN 1.33

Износ
Залиха

Полиестер. Повторување на црна биволска шема на правлива сива позадина со тиркизна, портокалова и црна југозападна облога. Комплетот од 3 парчиња вклучува еден јорган и два стандардни шеми. Полиестер. Увезени. Кралот Ватенка Во Собата Јорган Мерки 105 "l x 95" W (Вклучува Две Стандардни Sham 26" W x 20 " L). Полиестер. Повторување на црна биволска шема на правлива сива позадина со тиркизна, портокалова и црна југозападна облога. Комплетот од 3 парчиња вклучува еден јорган и два стандардни шеми. Полиестер. Увезени. Кралот Ватенка Во Собата Јорган Мерки 105 "l x 95" W (Вклучува Две Стандардни Sham 26" W x 20 " L). Овој комплет за постелнина од 3 парчиња југозапад е светло обоен во тиркизна, портокалова и црна боја на прашлива сива позадина има повторувачка шема на биволи.

Карактеристики

Производи во категоријата