.

.

Шик Насловна 4 Парче Доминик Геометриски Везени Ватенка Сет Шамс И Декоративни Перници, Кралот, Жолта

Шик Насловна 4 Парче Доминик Геометриски Везени Ватенка Сет Шамс И Декоративни Перници, Кралот, Жолта

DEN 0.33

Износ
Залиха

Микрофибер. Произведено во САД или Увезено. 1пц Ватенка (Ткаенина : 90гсм Четкана МФ, Полнење : 120гсм Пп Подлога) : 106х92 Инчи, 2пц Шамс( Ватиран) : 20х36+1 инч, 1пц Декември Перница (Извезена) : 12х18 Инчи. Елегантни детали за ватиран вез. Неверојатна техника детали за набори со соодветни украсни перници. 4 парче Доминик Геометриски Ватиран Вез Кралот Ватенка Постави Жолти Шамови и декоративни Перници вклучени. Од брендот Шик Дома. Луксузно меко чувство за одличен ноќен сон со помалку фрлање и вртење. Хипоалергичното алтернативно полнење надолу е совршено за оние кои се алергични на традиционалните надолни материјали. Само вистинското полнење за да ви биде удобно кога времето ќе се загрее. Изграден да трае со врвни ткаенини и стручни шевови. Совршен комплет за ватенка кој има извезена шема на ватирање во современ дизајн. Супер мека микрофибер ткаенина е мека на допир. Овој современ комплет за ватенка нуди детали модерни детали и везови за подобрување на вашиот главен декор или апартман за гости. Вклучена е перница за декор за вез во контрастен бод.

Карактеристики

Производи во категоријата