.

.

Одличен Комплет За Постелнина Во Заливот, Јорган Со Големина На Покривка Со 2 Шами, Кабина 3 Парчиња Реверзибилен Комплет За Ватенка За Целата Сезона, Рустикален Ком

Одличен Комплет За Постелнина Во Заливот, Јорган Со Големина На Покривка Со 2 Шами, Кабина 3 Парчиња Реверзибилен Комплет За

DEN 879.84

Износ
Залиха

3-Парче Луксузни Ватенка Во собата : вклучува 1 ватенка и 2 шамс. Дизајнот на шамс може да варира. Постелнината се одликува со уникатен шаблон и дизајн. Мек Топол и Удобен комплет за ватенка за целата сезона. Лесен за употреба во текот на целата година, одличен за слоевитост. Висококвалитетни 220 GSM 70% памук 30% полиестер пополнување и 100 gsm полиестер покритие. Лесна Нега И Лесно Перење : топло за перење Во Машина, суво ниско, топло железо доколку е потребно. Издржлив, висококвалитетен материјал дизајниран да трае. Тесен бод и шевови за издржливост, совршен за семејство со домашни миленици или деца. Ќе се одржи преку миење и нема да се разоткрие. 3-Парче Луксузни Ватенка Во собата : вклучува 1 ватенка и 2 шамс. Дизајнот на шамс може да варира. Постелнината се одликува со уникатен шаблон и дизајн. Мек Топол и Удобен комплет за ватенка за целата сезона. Лесен за употреба во текот на целата година, одличен за слоевитост. Висококвалитетни 220 GSM 70% памук 30% полиестер пополнување и 100 gsm полиестер покритие. Лесна Нега И Лесно Перење : топло за перење Во Машина, суво ниско, топло железо доколку е потребно. Издржлив, висококвалитетен материјал дизајниран да трае. Тесен бод и шевови за издржливост, совршен за семејство со домашни миленици или деца. Ќе се одржи преку миење и нема да се разоткрие. Машинско перење топло или ладно под 40°C. користете белило без хлор доколку е потребно. Падне сува ниска, отстранете веднаш.

Карактеристики

Производи во категоријата