.

.

Shabby Chic® - Комплет Со Двојни Јоргани, Реверзибилна Памучна Постелнина Со Соодветен Шам, Елегантен Цветен Домашен Декор За Сите Сезони

Shabby Chic® - Комплет Со Двојни Јоргани, Реверзибилна Памучна Постелнина Со Соодветен Шам, Елегантен Цветен Домашен Декор За

DEN 2.33

Износ
Залиха

Памук. МАТЕРИЈАЛ : 100% памучен перкал со 100% полиестер пополнете за топлина. ВКЛУЧУВА : (1) Ватенка, (1) Стандардна Измама. КАРАКТЕРИСТИКИ : Претходно измиен за дополнителна мекост и удобност; јорганот е идеален за сите сезони - топол и пријатен за постудените месеци, но доволно дише за потоплите месеци. ДИМЕНЗИИ : Јорган (68" х 90"), Шам (20" х 26"). НЕГА : машина за перење за лесна нега - машинско перење ладно и сушење на суво ниско ниво; не избелувајте. Освежете ја вашата спална соба со јорганот Клои поставен од Излитена Шик. Оваа прекрасна и стилска постелнина ќе ве одржува пријатна и удобна во текот на целата година, обезбедувајќи добар ноќен одмор секоја вечер. Тој е реверзибилен и ќе додаде боја на декор во вашата спална соба. Елегантните хидрогени во неверојатни акценти на малина и нежен мудрец на небесно сина позадина додаваат чуден допир во вашиот дом. Контрастниот дициозен цветен принт на задната страна покажува посипување розови пупки на бела позадина што ви дава два различни изгледи. Комплетот доаѓа со соодветни шамови за перници со страничен влез и детали за врзување за да додадете допир на каприц.

Карактеристики

Производи во категоријата