.

.

Перхом Бохо Ватенка Сет Кралица- Памучна Кралица Големина Боемски Шарени Шема Печатени Ватенка Постелнина Во собата За Цела Сезона, Лесен Постелнина/Покривка/Утеш

Перхом Бохо Ватенка Сет Кралица- Памучна Кралица Големина Боемски Шарени Шема Печатени Ватенка Постелнина Во собата За Цела

DEN 1535.84

Износ
Залиха

Памучен ЈОРГАН : 100% комплет за ватенка од памучна кралица, бидете поздрави, мекост, погодна за кожата, обезбедувајќи удобност за дишење, ви помага да уживате во посебен и мирен семеен ден. Нашиот памучен јорган е претходно измиен за дополнителни меки и удобни, се разбира, не бледнеат. БОЕМСКА КРАЛИЦА НА ЈОРГАН : Светли тиркизни и портокалови бои и извонредна големина на кралицата на јорганот за шиење внесете привлечно ажурирање во вашата спална соба, создавајќи уникатен и координиран изглед, така што ќе го одржите трендот и ќе имате уникатна личност во исто време.Совршен избор за подароци за вашите семејства и пријатели. Поради случаен клипинг, навлаките за перници може да бидат поинаква шема. 3 ПАРЧИЊА КРАЛИЦА ГОЛЕМИНА РЕВЕРЗИБИЛНА ПОКРИВКА : 1 Јорган (90 * 98 Инчи) 2 2 Перница Шамс (20 * 28 Инчи), одговара за вашиот полн или кралицата кревет. Може да се користи и како комплет прекривка и покривка, елегантна декорација на домот и добро одговара на вашата соба. ЛЕСЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОСТЕЛНИНА со ВАТЕНКА : нашиот комплет за кралица е лесен и лесен за перење, што не е премногу тежок или лесен. Совршена тежина за употреба во текот на годината. Може да се користи како ќебе во пролет и лето, како утешител поставен во fall и зима. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење нежен циклус со ладна вода. Не избелувајте. Големината на кралицата на памучниот јорган сепак ќе ја загрее удобноста и истата мека форма по секое перење. Памучен ЈОРГАН : 100% комплет за ватенка од памучна кралица, бидете поздрави, мекост, погодна за кожата, обезбедувајќи удобност за дишење, ви помага да уживате во посебен и мирен семеен ден. Нашиот памучен јорган е претходно измиен за дополнителни меки и удобни, се разбира, не бледнеат. БОЕМСКА КРАЛИЦА НА ЈОРГАН : Светли тиркизни и портокалови бои и извонредна големина на кралицата на јорганот за шиење внесете привлечно ажурирање во вашата спална соба, создавајќи уникатен и координиран изглед, така што ќе го одржите трендот и ќе имате уникатна личност во исто време.Совршен избор за подароци за вашите семејства и пријатели. Поради случаен клипинг, навлаките за перници може да бидат поинаква шема. 3 ПАРЧИЊА КРАЛИЦА ГОЛЕМИНА РЕВЕРЗИБИЛНА ПОКРИВКА : 1 Јорган (90 * 98 Инчи) 2 2 Перница Шамс (20 * 28 Инчи), одговара за вашиот полн или кралицата кревет. Може да се користи и како комплет прекривка и покривка, елегантна декорација на домот и добро одговара на вашата соба. ЛЕСЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОСТЕЛНИНА со ВАТЕНКА : нашиот комплет за кралица е лесен и лесен за перење, што не е премногу тежок или лесен. Совршена тежина за употреба во текот на годината. Може да се користи како ќебе во пролет и лето, како утешител поставен во fall и зима. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење нежен циклус со ладна вода. Не избелувајте. Големината на кралицата на памучниот јорган сепак ќе ја загрее удобноста и истата мека форма по секое перење.

Карактеристики

Производи во категоријата