.

.

Мелани Постелнина Покривка Сет - Кралот Големина Постелнина Покритие Со Шамс - Ултразвучно Ватирање Технологија - 3 Парче Преголеми Кралот Ватенка Сет-Постелнина &з

Мелани Постелнина Покривка Сет - Кралот Големина Постелнина Покритие Со Шамс - Ултразвучно Ватирање Технологија - 3 Парче Преголеми

DEN 879.52

Износ
Залиха

Издржлив и Мек - Совршен за семејства со домашни миленици или деца. Пинсоничното шиење нема да се разоткрие и овозможува долгогодишна континуирана употреба. Најквалитетен четкан микрофибер и изработка за долготрајна удобност. Преголеми-кралот / Калифорнија Кралот 3 парче постелнина во собата. Две шамови (20" х 36") и прекривка (111 "х 106"). Лесно покријте ги сите страни и крајот на креветот, дури и со дополнителни слоеви на подлога! Заборавете на гломазните намази! Оваа Лесна покривка ве обвива во луксузна топлина за вашиот најмирен ноќен сон. Почувствувајте Ја Разликата-Уживајте во спалната соба, гостинската соба, детската соба, Р.в., куќа за одмор. Одлична идеја за подарок за мажи и жени, момчиња и девојчиња, деца и тинејџери од сите возрасти! Подарете подарок за удобност За Родендени-Невестински И Бебешки Туш-Денот На Мајката-Таткото и Божиќ. Лесна Нега-Бледнее, дамка, се намалува и отпорни на брчки. Машина за перење ладно. Брзо се суши на суво ниско ниво. Потрајни од памук. Ветување За живот на мелани-Мелани е поинаков вид на компанија која се гордее со обезбедување на апсолутно најдобра услуга за клиенти во индустријата. Ако не сте задоволни со купувањето во кој било момент и од која било причина, можете да го вратите без поставени прашања. Тоа Е Ветувањето На Мелани. Постелнина Покривка Сет - Мелани Постелнина Колекција-Највисок Квалитет 100% Четкани Микрофибер Нека Мелани Парична казна Постелнина ќе заврши во елеганција, луксуз и удобност.Ултразвучниот Комплет За Покривка е детално украсен со Извонредни Детали,внимателно изработен за да додаде класичен допир во вашата спална соба и да го подобри декорот. Преголемо Вклопување Со Лесна Грижа, сите во едно.Ние разбираме дека вашето време е важно, затоа оваа исклучително Мека и Силна Покривка е Отпорна на Брчки, Бледнее и Дамки, така што можете да потрошите време на поважни работи во животот.Оставете го вашето тело Да Дише Додека останувате Свежи и Удобни цела ноќ. Ветување За живот на мелани-Мелани е поинаков вид на компанија која се гордее со обезбедување на апсолутно најдобра услуга за клиенти во индустријата. Ако не сте задоволни со купувањето во кој било момент и од која било причина, можете да го вратите без поставени прашања. Тоа Е Ветувањето Мелани (всушност, дури и не мора да го испраќате производот).

Карактеристики

Производи во категоријата