.

.

Лауреат Од Кул Стерлинг Сребрена Вилушка Од Компир Направена по Нарачка 7 1/2

Лауреат Од Кул Стерлинг Сребрена Вилушка Од Компир Направена по Нарачка 7 1/2

DEN 3.33

Износ
Залиха

Состав : Стерлинг Сребро. Производител : Таул. ЛАУРЕАТ ОД ТОУЛ Стерлинг СРЕБРЕНА ВИЛУШКА ОД КОМПИР НАПРАВЕНА по НАРАЧКА 7 1/2; ВО ЛАУРЕАТОТ на моделот ОД ТОУЛ. Не е монограмиран и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Карактеристики

Производи во категоријата