.

.

Валери Медлин Божиќ Вредност Снопови, 6 стапки Божиќ Венец, Божиќ Чорапи За Отворено Дома Влезната Врата Камин Камин Дрво Декор

Валери Медлин Божиќ Вредност Снопови, 6 стапки Божиќ Венец, Божиќ Чорапи За Отворено Дома Влезната Врата Камин Камин Дрво Декор

DEN 1856.00

Износ
Залиха

Пакетите со божиќна Вредност вклучуваат 1 парчиња божиќна венец од 6 стапки, божиќни чорапи од 21 инчи. Божиќ доаѓа! Божиќ = семејство, гости, одмор и собири. Затоа, време е да ги донесете божиќните светли и прекрасни чувства директно во вашиот дом, добредојде на новата година. Еве неколку брзи идеи за да ве инспирираат! Пробајте го 1 + 2 + 3 метод : спарете неколку од нашиот божиќен пакет за да изгледа вашата куќа, за да им дадете топло добредојде на вашите гости. Навистина не троши многу време за да го внесете вашиот дом во пријатен божиќен дух. Од лесен и едноставен декор на дворот на тремот до скали до декор на огништето, овие идеи за божиќен декор ќе се поздрават со новата сезона во сите области на вашиот дом. Па, зошто да не со нашиот ексклузивен божиќен декор да ги направиме вашиот двор и дом топло и привлечно место оваа зима? Откако ќе завршите, вклучете го каминот, земете ќебе и топло кафе и пријатно на каучот со добра книга. ●Оригинален Дизајн●Валери Медлин е малопродажен бренд со оригинален дизајн. Дизајнот е инспириран од елегантниот златен И бел Божиќен стил. Класичното злато ја носи празничната атмосфера, а чистото бело за акцент, создава елегантен и луксузен допир. ●Оригинален Дизајн●Валери Медлин е малопродажен бренд со оригинален дизајн. Дизајнот е инспириран од елегантниот златен И бел Божиќен стил. Класичното злато ја носи празничната атмосфера, а чистото бело за акцент, создава елегантен и луксузен допир.

Карактеристики

Производи во категоријата