.

.

Божиќен Празник Празничен Украс Двостран Акрилен Украс Батерија Венец со

Божиќен Празник Празничен Украс Двостран Акрилен Украс Батерија Венец со

DEN 0.67

Износ
Залиха

Совршена Големина До Жива Боја За Вашето Семејство, Совршена За Дома, Забави, Украси За Божиќни Забави И Многу Повеќе. Колибри Витраж Украс Божиќ Топката Куки Јасно Витраж Прозорец Виси Јасно Монистра Божиќ Венец Со Светла 16 Стапки Гроздобер Стакло Хартија Тежини. Божиќниот Приврзок Е Изработен Од Висококвалитетен Акрилик, Двострано Печатење, Фина Изработка, Богат со Боја, Не Е Лесен за Бледнее и Издржлив. Акрилни Кристални Монистра За Занаети Божиќни Украсени Венци Гроздобер Божиќни Мразулци Божиќна Венец Со Светла 16 Стапки Божиќни Венци Монистра Лустер Монистра. Овој Украс Е Одлична Домашна Декорација За Сместување Во Вашиот Дом, Градина, Двор И Многу Повеќе. Тоа Е Совршен Додаток На Домашниот Декор. Венци За Колони Колибри Витраж Украс Дамки Стакло Прозорец Синџир Витраж Прозорец Виси Птици Лунови Топката компатибилен Со Моторни Кристали за Светилки. ЛЕСЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : Лесен и Лесен за Украсување. Тоа Може Да Се Закачи На Елка Или Насекаде Како Декорација. Лустер Украс За Автомобил Витраж Срце Венци За Колони Гроздобер Велигден Празник Сезонски Колекционерски Мали Виси Лустер Кристали Велигденски Украси За Дома Затворен. Совршен Божиќен Подарок За Саканата Личност. Велигденски Украси За Домот Внатрешно Витраж Срце Птици На Жица Витраж Прозорец Панел Божиќ Топката Куки Јасно Мали Виси Лустерот Кристали Колибри Витраж Украс. Совршена Големина До Жива Боја За Вашето Семејство, Совршена За Дома, Забави, Украси За Божиќни Забави И Многу Повеќе. Колибри Витраж Украс Божиќ Топката Куки Јасно Витраж Прозорец Виси Јасно Монистра Божиќ Венец Со Светла 16 Стапки Гроздобер Стакло Хартија Тежини. Божиќниот Приврзок Е Изработен Од Висококвалитетен Акрилик, Двострано Печатење, Фина Изработка, Богат со Боја, Не Е Лесен за Бледнее и Издржлив. Акрилни Кристални Монистра За Занаети Божиќни Украсени Венци Гроздобер Божиќни Мразулци Божиќна Венец Со Светла 16 Стапки Божиќни Венци Монистра Лустер Монистра. Овој Украс Е Одлична Домашна Декорација За Сместување Во Вашиот Дом, Градина, Двор И Многу Повеќе. Тоа Е Совршен Додаток На Домашниот Декор. Венци За Колони Колибри Витраж Украс Дамки Стакло Прозорец Синџир Витраж Прозорец Виси Птици Лунови Топката компатибилен Со Моторни Кристали за Светилки. ЛЕСЕН ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : Лесен и Лесен за Украсување. Тоа Може Да Се Закачи На Елка Или Насекаде Како Декорација. Лустер Украс За Автомобил Витраж Срце Венци За Колони Гроздобер Велигден Празник Сезонски Колекционерски Мали Виси Лустер Кристали Велигденски Украси За Дома Затворен. Совршен Божиќен Подарок За Саканата Личност. Велигденски Украси За Домот Внатрешно Витраж Срце Птици На Жица Витраж Прозорец Панел Божиќ Топката Куки Јасно Мали Виси Лустерот Кристали Колибри Витраж Украс. Божиќен Празник Празничен Украс Двостран Акрилен Украс Батерија венец соопис : Материјал : прикажани Се Акрилни Димензии. Боја : Повеќебоен Пакет вклучува : 1 х Божиќен Украс Известување : поради разликата помеѓу различни монитори или рефлектон во боја во осветлувањето,позадината итн., сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ве молиме дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење.

Карактеристики

Производи во категоријата