.

.

Јардве Украси За Рождество Рождество Божиќни Елф Нозе Висечки Орнаменти Божиќен Крадец Венец Празнична Елка Елф Нозе Кадифен Венец Домашни Украси За Врата Прозор?

Јардве Украси За Рождество Рождество Божиќни Елф Нозе Висечки Орнаменти Божиќен Крадец Венец Празнична Елка Елф Нозе Кадифен

DEN 2.00

Износ
Залиха

Тие доаѓаат со класичен и празничен божиќ елементи дизајн изглед, кои се креативни и уникатни. Венец Божиќ Декор. Компактна големина, лесна за закачување, без зафаќање премногу простор, декоративна и одлична. божиќ елф нозе декор. Фината изработка и добрата текстура обезбедуваат прекрасен визуелен ефект и носат убавина. Празничен Венец. Божиќни елф нозе висечките декори се материјални, многу издржливи и практични за употреба. Полнети Елф Нозе. Висечкиот украс на нозете на елфот може да помогне да се создаде топла И пријатна атмосфера На Божиќниот фестивал. Смешни Божиќни Венци. Карактеристики-Боја : Зелена; - Материјал : Ткаенина; - Големина : 44,00Х26, 00Х5, 00см, 17, 29Х10, 22Х1, 97ин; Пакет, Вклучувајќи 1 х виси украс.

Карактеристики

Производи во категоријата