.

.

Мгчи Цвет Венци Ѕид Виси Приврзок Врата Декор

Мгчи Цвет Венци Ѕид Виси Приврзок Врата Декор

DEN 3910.40

Износ
Залиха

Погоден за пред биро, лоби, прозорец и разни украси и аранжмани за деловен простор. Виси на ѕидот станува карактеристичен елемент за декорација на одмор. Додадете попријатна, топла и поубава атмосфера за сезоната на празници. Без прикажување и вкус, секој може да донесе различно визуелно искуство. Секое виси парче е внимателно избрано. Погоден за пред биро, лоби, прозорец и разни украси и аранжмани за деловен простор. Виси на ѕидот станува карактеристичен елемент за декорација на одмор. Додадете попријатна, топла и поубава атмосфера за сезоната на празници. Без прикажување и вкус, секој може да донесе различно визуелно искуство. Секое виси парче е внимателно избрано. Погоден за пред биро, лоби, прозорец и разни украси и аранжмани за деловен простор.Виси на ѕидот станува карактеристичен елемент за декорација на одмор.Додадете попријатна, топла и убава атмосфера за празникот season.No прикажување и вкус, секој може да донесе различно визуелно искуство.Секое виси парче е внимателно избрано.Список за пакувањегланд * 1претпазливост.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува бојата на предметот.Ве молиме дозволете отстапување од 0-2 см поради разликата во големината.Насловна Декор Акценти Венци Ѕид Педименти Божиќ Венци, Венци И Свагови.

Карактеристики

Производи во категоријата