.

.

ВРАТИТЕ На НЦ Висеа Божиќни Украси Божиќни Маслени Светилки Со Божиќни црвени Цвеќиња Божиќни Венци Виси Божиќни Венци Со Закачување На Врата-40 см

ВРАТИТЕ На НЦ Висеа Божиќни Украси Божиќни Маслени Светилки Со Божиќни црвени Цвеќиња Божиќни Венци Виси Божиќни Венци Со Закачување

DEN 710.40

Износ
Залиха

Божиќ венец врата виси, врата виси, божиќ декорации, божиќ масло светилка појас, Божиќ црвен цвет, божиќ венец врата виси. Божиќ венец врата виси, материјал : крпа. Божиќ венец врата виси, применливо : Божиќ, празник подароци. Виси врата за божиќен венец, големина : 30см и 40см. Божиќ венец врата виси, ракотворби. Божиќ венец врата виси, врата виси, божиќ декорации, божиќ масло светилка појас, Божиќ црвен цвет, божиќ венец врата виси. Божиќ венец врата виси, материјал : крпа. Божиќ венец врата виси, применливо : Божиќ, празник подароци. Виси врата за божиќен венец, големина : 30см и 40см. Божиќ венец врата виси, ракотворби. Извор на патент : Нема применлив фестивал : божиќна големина : 40см спецификации : 30см, 40см без разлика дали станува збор за подарок : Не.

Карактеристики

Производи во категоријата