.

.

Амосфун Свадба Венец 6 парчиња Божиќна Снегулка Низа Виси Украс Божиќна Елка Снегулка Венец Декорација за Божиќна Забава Декорација 38см

Амосфун Свадба Венец 6 парчиња Божиќна Снегулка Низа Виси Украс Божиќна Елка Снегулка Венец Декорација за Божиќна Забава Декорација

DEN 192.00

Износ
Залиха

Снегулка Банери За Божиќ Свадба Декоративни Венци Новогодишна Елка Украси Приврзоци Декорација. Добра декорација за свадба, роденден, Божиќ, Карневал Велигден, новогодишна забава итн. Со божиќ тема снегулка шема, многу убава декорација реквизит За Божиќ да се создаде пријатна и интересна атмосфера. Исто така одлично како украси и приврзоци. Тоа навистина може да помогне да се создадат посебни и незаборавни моменти за вас и вашите пријатели.Лесно да ги обесувате на ѕидот, над масата, долж ходникот и на дрвото итн. Материјал од неткаен материјал отпорен на кинење, нема лесно да се скрши, издржлив и еднократно. Снегулка Банери За Божиќ Свадба Декоративни Венци Новогодишна Елка Украси Приврзоци Декорација. Добра декорација за свадба, роденден, Божиќ, Карневал Велигден, новогодишна забава итн. Со божиќ тема снегулка шема, многу убава декорација реквизит За Божиќ да се создаде пријатна и интересна атмосфера. Исто така одлично како украси и приврзоци. Тоа навистина може да помогне да се создадат посебни и незаборавни моменти за вас и вашите пријатели.Лесно да ги обесувате на ѕидот, над масата, долж ходникот и на дрвото итн. Материјал од неткаен материјал отпорен на кинење, нема лесно да се скрши, издржлив и еднократно. Карактеристики-Боја : Прикажано на сликите-Материјал : пластика-должина на Низата : Прибл. 28 См/ 11 Инчи Големина (и големина снегулка) : 15 См Големина (м големина снегулка) : 20 См Големина (Л големина снегулка) : 27 цмстринг должина : Прибл. 38 см/ 14,96 Инчи - Големина (с големина снегулка) : 20 См-Големина (м големина снегулка) : 28 См-Големина (Л големина снегулка) : 37 см-пакет количина : 2 жици снегулка, 6 парчиња вкупно, 3 парчиња за секоја низа, Со големина С ,М, Л, 2 парчиња во иста големина.-Материјал од неткаен материјал отпорен на кинење, нема да се скрши лесно, издржлив и еднократно.- Лесно да ги обесувате на ѕидот, над масата, долж ходникот и на дрвото итн.- Со божиќна тема снегулка шема, многу убава декорација реквизит За Божиќ да се создаде пријатна и интересна атмосфера. Исто така одлично како украси и приврзоци за Елка.- Тоа навистина може да помогне да се создадат посебни и незаборавни моменти за вас и вашите пријатели . - Добра декорација за свадба, роденден, Божиќ, Карневал Велигден, новогодишна забава итн.Пакет Вклучувајќи 1 х 6 парчиња Банери За Снегулки За Божиќна Свадба Украсни Венци Украси За Новогодишни Елки Приврзоци Декорација.

Карактеристики

Производи во категоријата