.

.

Тркалезен метален знак добредојде среќен пад на тикви изморени wallидни врата знак гроздобер кружен венец знак метална уметност за отпечатоци за бар на отворено Ден

Тркалезен метален знак добредојде среќен пад на тикви изморени wallидни врата знак гроздобер кружен венец знак метална уметност

DEN 3.33

Износ
Залиха

Доколку имате проблем, слободно контактирајте не. Ако производот што го добивте е оштетен, ние ќе ви направиме поврат или ќе го испратиме бесплатно. Но, исто така и прекрасна идеја за домаќинство, нов дом, отворање на нови продавници, роденден, годишнина, прослава, свадба, есен, есен, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година и каде што беше потребна loveубов. Монтирајте го со завртки или жици. ✔ 【Повеќекратна примена】 : Најдобра декорација за дом, фарма, спална соба, дневна соба, кујна, човечка пештера, двор, градина, внатрешен двор, куќа, кабина, куќа на плажа, гаража, кафе, паб и бар. Материјал : Плочата со тркалезни метални знаци е направена од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е лесен и доволно издржлив за долго време во затворено и употреба на отворено. Димензија : Кружниот метален калај знак има два вида дијаметар за да изберете од : 9inches (23cm) и 12inches (30 см). И двајцата се идеална големина како исклучителен wallиден декор за вашиот дом, соба, фарма, барака и човечка пештера. Апликација : Најдобра декорација за дома, куќа, маж пештера, таа пролеа, спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, студија, бања, алишта, фарма, градина, двор, тремот, двор, гаража, влезна врата, влезна врата, задната врата , задниот двор, дворот, кабината, колибата, работилницата, галеријата, езерцето, палубата, ранчот, фармата, штала, куќата на плажа, езерото, продавницата, продавницата, кафето, кафето, кафето, кафето, ресторанот, снек бар, паб, бар и бар и канцеларија. Само одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. Супер лесно да се обеси на вратата, портата, wallидот, прозорецот и оградата. ✔ 【Повеќекратна примена】 : Најдобра декорација за дом, фарма, спална соба, дневна соба, кујна, човечка пештера, двор, градина, внатрешен двор, куќа, кабина, куќа на плажа, гаража, кафе, паб и бар. Само одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. ✔ 【Различни големини】 : Металниот калај знак има два вида дијаметар за избор. ✔ 【Различни големини】 : Металниот калај знак има два вида дијаметар за избор. ✔ 【Безбедно пакување】 : Ние го користиме цврстиот картон за да го завиткате металниот знак, осигурете се дека ќе го добиете без оштетување. Монтирајте го со завртки или жици. Инсталација : Плаката за знаци на метални калај со венец доаѓа со претходно дупчат дупки. И, ние исто така даваме гаранција за пари. Ве молиме, исто така, забележете дека текстот може да се додаде и фотографијата може да се персонализира.✔ 【Премиум материјал】 : Тркалезната метална знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е доволно издржлив за долго време во затворено и употреба на отворено. Одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација и да го направите вашиот дом повеќе топол и интересен. Без 'рѓосаност и нема бледнее. Гаранција : Ние го користиме цврстиот картон за да го завиткате металниот знак, осигурете се дека ќе го добиете без оштетување. Без 'рѓосаност и нема бледнее. Без 'рѓосаност и нема бледнее. Доколку имате проблем, слободно контактирајте не. Не само најдобар подарок за мама, тато, баби и дедовци, сестра, брат, чичко, семејство, пријатели, деца и кои ги сакате. И двајцата се идеална големина како исклучителен wallиден декор за вашиот дом, соба, фарма, барака и човечка пештера.

Карактеристики

Производи во категоријата