.

.

Зимски пуфер елек за мажи со цврста боја атмосфера удобна машка јакна од сите меча

Зимски пуфер елек за мажи со цврста боја атмосфера удобна машка јакна од сите меча

DEN 3.33

Износ
Залиха

Полистер. Увезени. ВИСТИНСКИ ПРИСТАП/ВАШИЕ/ВАШИОТ МАШИНСКИ ВАШИ. Зашивањето е засилено, и доволно цврсто за носење со години. Се појавуваат со удобен аспиратор, аспиратор на јажето за влечење за ласкава силуета и патент и постери пред прицврстувањето што го вади студот за поладни денови. Материјали : Полстер, памук. Овој воен стил го прави идеална јакна за сите намени за мажи и е изградена за да се држи со вас низ многу сезони. Сезони : Претворете ја дилемата на времето на замрзнување во афера со овој модерен капут, тоа е совршено придружник за положување и стилски решение за ладни денови. Стил игра за неколку секунди. Прилики : Овој класичен палто на ровот е совршен за оние кои сакаат стил на секој слој. Дизајнирано во преголема силуета, нуди лесно и релаксирано чувство за секојдневен изглед. Нашата лабава прилагодена јакна на отворено Изолациони јакна е идеална за скијање во спуст, сноубординг, снежни спортови, пешачење, планинарење, кампување, качување, велосипедизам и други зимски активности на отворено . Потсетник за големина : Поради азиските големини обично се помали од европските и американските големини. Изберете големина поголема од вообичаеното/ве молиме изберете ја вашата големина според нашата табела со големина за да обезбедите точна вклопување. , ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение. Големина : S Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 106cm/41,73 '' Рамо : 45см/17,72 '' Должина : 66cm/25.98 '' Големина : М Големина : Средна САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 112cm/44.09 '' Рамо : 46,5cm/18.31 '' Должина : 68cm/26.77 '' Големина : Голема САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 118cm/46.46 '' 'РЕАЛЕР : 48cm/18.90 '' Должина : 70см/27,56 '' Големина : XL Големина : X-LARGE US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 биста : 126cm/49.61 '' Рамо : 50cm/19.69 '' Должина : 72cm/28.35 '' Големина : xxl : xxl Големина : XX-LARGE US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 Bust : 134cm/52.76 '' Рамо : 52 CM/20.47 '' Должина : 74cm/29.13 '' Големина : XXXL Големина : XXX-LARGE US : 14 Велика Британија : 18 EU : 44 биста : 142cm/55.91 '' Рамената : 54cm/21.26 '' Должина : 76cm/29.92 '' Боја : Кралска сина големина : 3x-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Карактеристики

Производи во категоријата