.

.

XMEIFEI ДЕЛОВИ вежба бит Постави Еден Флејта Крајот Мелница Нано Сина Слој 10 парчиња Волфрам Карбид Рутер Малку Цпу Конец Крајот Мелници 3.175 мм Стебло Спирала Рутер Ма?

XMEIFEI ДЕЛОВИ вежба бит Постави Еден Флејта Крајот Мелница Нано Сина Слој 10 парчиња Волфрам Карбид Рутер Малку Цпу Конец Крајот

DEN 1491.68

Износ
Залиха

Комплетот за дупчалки се вклопува во поголемиот дел од вежбите за напојување што моментално се на пазарот. Титаниумската обвивка ја зголемува отпорноста на абење и издржливоста. 1. Овие крајни мелници за ЦПУ се направени од висококвалитетен материјал од волфрам челик. 2. Отпорен на абење и не е лесен за лепење машина за мелење. 3. Висока ефикасност на отстранување на чипови. Ако не сте целосно задоволни од која било причина, ве молиме контактирајте не за 100% наплата или замена.Мелење малку и точноста и животот се подобри од бакар малку; Особено цврстина се зголеми неколку пати, висока јачина и обработка операции не е лесно да се скрши!Карактеристики : 1. Овие крајни мелници за ЦПУ се направени од висококвалитетен материјал од волфрам челик2. Отпорен на абење и Не е лесен за лепење фреза 3. Висока ефикасност на отстранување на чипот4. Брзина обработка и Висок степен на мазност5. Силната И Континуирана обработка не е лесно да се скрши6.Тркалезна рачка, заоблена, лесна за употреба, зголемете ја стабилноста на перформансите спецификација : Тип : Еднократен Крај На Флејта Милматеријал : волфрам челик : Нано Сино Обложен Вкупна Должина : 38ммшанк дијаметар : 3,175 ммноте молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.предметот се користи само за индустриско сечење, А не за опасно пакување Со артикли, Вклучувајќи : 10 парчиња Единечна Мелница За Крај На Флејта.

Карактеристики

Type:
Single Flute End Mill
Material:
Tungsten steel
Coating:
Nano Blue Coated
Total Length:
38mm
Shank diameter:
3.175mm
Note:
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
the item is only use for industrial cutting not hazardous article:
Package Including:
10pcs Single Flute End Mill :

Производи во категоријата